# Madjid Bougherra - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Madjid Bougherra

Cevap: # Madjid Bougherra

teknik derken sınırlaman nedir kardeşim zidane rıquelme messi xavı ınıesta bunlarla kıyaslıyorsan haklısın ama şunu bil en az marquez kadar teknik bir oyuncu ama ondaki hırs güç çeviklik marquezde yok ısrarla bougherra diyorum

ya hala marquez diyenler var marquez den fazlası var diyorum bize kız gibi savunma yapıcak adam lazım değil neill gibi savaşıcak güçlü adam lazım

teknik derken sınırlaman nedir kardeşim zidane rıquelme messi xavı ınıesta bunlarla kıyaslıyorsan haklısın ama şunu bil en az marquez kadar teknik bir oyuncu ama ondaki hırs güç çeviklik marquezde yok ısrarla bougherra diyorum

Marquez kadar teknik degildirde ondan hizlidir ve daha çevik. Basariya aç bir oyuncu.

+Marquez'i almak facia olur. Bu sene onu Barça maçlarinda ve Ingilterre-Mexico maçlarinda izleyen bilir nededigimi.

valla bazı arkadaşlar o felaketi göremiyor marquez gelir bir senmiz daha heba olur ondan sonra burda gitsin diye bir topic açarız artık

Marquez kadar teknik degildirde ondan hizlidir ve daha çevik. Basariya aç bir oyuncu.

+Marquez'i almak facia olur. Bu sene onu Barça maçlarinda ve Ingilterre-Mexico maçlarinda izleyen bilir nededigimi.

Anlaşılan İngiltere-Mexico maçını izlemişsin ammmaaaavelakin..hangi mevkiide oynadığına dikkat etmemişsin :D

Tam bizlik gerçekten ya inşallah doğrudur haberler çok doğru bir iş yapmış oluruz.Bouzid gibi fiyasko olmaz bu adam çok farklı.

Hiç izlemedim.Ancak forumda herkes iyi oyuncu olduğu konusunda hemfikir.Umarım alınır da faydalı olur.Ancak istatistiklerine baktım da bu sezon yanılmıyorsam 17 maç forma giyebilmiş.Sakatmıdır yoksa ne bilim.

Üst Alt