# Mahamadou Diarra - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mahamadou Diarra

Cevap: # Mahamadou Diarra

Sakatligi gecmis hazir bir Diarra ile Song kiyaslanmaz. Zaten Song'u alamayiz, bos bosuna millet diger basligi dolduruyor.

Kewel geldiğinde düşüşteydi Baros keza aynı şekilde aldığımız çoğu oyuncular böyleydi hatta Keita'da . Song sevdasına Diarra'yı unuttuk :)

ahanda yalçın dümerin bozulduğu an :>>>>

12,55 Real Madrid'in tecrübeli orta saha oyuncusu Mahamadou Diarra kendini kanıtlamak için başka bir fırsat verilmesini umuyor...

yalçın dümer dioya nacizane benim haberim... bu da nacizane benim çevirim

skysports

bu da Translate

Mahamadou Diarra bir fırsat Real Madrid kendini kanıtlamak için verilecek umuyor.

tecrübeli orta saha oyuncusu 2006 yılından beri Primera Liga devleri , ama olmuştur son yıllarda gagalama düzeni aşağı düştü.

Yaralanmalar da , tüm yarışmalarda sadece 33 maçta kendisini kısıtlayan her geçen iki mevsim onun neden engel olmuştur.

Mali uluslararası Ancak, geri dolu fitness olduğunu ve Santiago Bernabeu de uzun kalmak kazanmaya kararlı .

Haberlerde, bu yaz da , kulüpler inanılan bir dizi ile ilgi taşınmış olabileceğini öne sürmüştü , ama Diarra ayrılmak yapmaya isteksizdir.

O Jose Mourinho altında gelecek sezon çalışma umudu ile heyecanlı ve henüz İspanyol başkenti onun emellerini yerine getirmek için ısrar ediyor.

"Ben Şampiyonlar Ligi kazandı kalmadan Real Madrid ayrılmak istemiyorum , " Diarra dedi Mart.

Meydan okuma

"Bu benim bir sorundur ve burada kalmak ve bunu istiyorum.

"Ben Mourinho ile çalışmak istiyor ve ona ben bir başlangıç yeri layık gör göstermek için kullanın.

" Benim için o ( Fabio ) Capello aynı düşünce yapısına sahip bir çalıştırıcı ve onun gerçek vardı o benim için iyi oldu.

" Mourinho kazanan ve belki biz bankta bu sezon ona sahip olmak gerekiyordu. "

Real 2009/10 kampanya eli boş sona erdi , ancak Diarra ki Mourinho adam talihinin ters bir nezaret edecek olan emindir - kendisi ve kulüp için hem de .

Diye ekledi : "Ben geri zirveye fiziksel ve ben hayatımın en iyi sezon olan doğru çalışıyorum.

"Ben Real kalmak ve bu büyük bir testtir niyetindeyiz. Ben Mourinho için oynamak ve yine bu kulübe başarı getiren odaklanmış değilim. "

Nacizane senin cevirin demek. Google Translate'e komple kopyalamissin, sonuc sifir anlasilirlik.

Diarra Galatasaray'da

Uzun süredir ön libero arayışında olan Sarı-Kırmızılı yönetim, Real Madrid'li yıldızın transferinde mutlu sona ulaştı

28 Haziran 2010 - 05:00Yazı Boyutu:

Osman Şenher-POSTA ÖZEL HABER

Galatasaray transferde uzun süren suskunluğunu nihayet bozdu, Real Madrid’in dünyaca ünlü ön liberosu Mahamadou Diarra’yı kadrosuna kattı. İspanyol kulübüyle masaya oturan Genel Menajer Adnan Sezgin, yaptığı pazarlıkla Diarra’nın 11 milyon euro olan bonservis bedelini 5 milyon euroya kadar düşürdü.

İspanyol kulübüyle her konuda el sıkışan Sezgin, 29 yaşındaki oyuncuyu da uzun süren uğraşlar sonucunda ikna etmeyi başardı. 3 yıllık sözleşme yapılacağı öğrenilen Mahamadou Diarra’ya yıllık 2 milyon euro ödeneceği ifade edildi.

Mali’li futbolcu bugün İstanbul’a gelecek ve sağlık kontrolünden geçecek. Uzun süredir ön libero arayışında olan Galatasaray’da teknik direktör Frank Rijkaard yabancı transferlerin kampa yetiştirilmesini istiyordu. Bu gelişme sonrası Hollandalı hoca bir hayli rahatladı.

Mahamadou Diarra kimdir?

18 Mayıs 1981’de Mali’nin Bamako şehrinde doğdu. 1.82 m. boyunda. Defansif orta saha oyuncusu. 1998-99 sezonunda Yunanistan ekibi OFI’de, 1999-2002 yılları arasında Hollanda’da Vitesse’de oynadı.

2002’de Fransız ekibi Lyon’a transfer oldu. 4 yıl forma giydiği dönemde 6 gol attı. 2006’dan bu yana ise Real Madrid’de oynuyor. İspanyol devinde 87 kez görev yaparken, 2 kez ağları havalandırdı.

Diarra Galatasaray'da

Uzun süredir ön libero arayışında olan Sarı-Kırmızılı yönetim, Real Madrid'li yıldızın transferinde mutlu sona ulaştı

28 Haziran 2010 - 05:00Yazı Boyutu:

Osman Şenher-POSTA ÖZEL HABER

Galatasaray transferde uzun süren suskunluğunu nihayet bozdu, Real Madrid’in dünyaca ünlü ön liberosu Mahamadou Diarra’yı kadrosuna kattı. İspanyol kulübüyle masaya oturan Genel Menajer Adnan Sezgin, yaptığı pazarlıkla Diarra’nın 11 milyon euro olan bonservis bedelini 5 milyon euroya kadar düşürdü.

İspanyol kulübüyle her konuda el sıkışan Sezgin, 29 yaşındaki oyuncuyu da uzun süren uğraşlar sonucunda ikna etmeyi başardı. 3 yıllık sözleşme yapılacağı öğrenilen Mahamadou Diarra’ya yıllık 2 milyon euro ödeneceği ifade edildi.

Mali’li futbolcu bugün İstanbul’a gelecek ve sağlık kontrolünden geçecek. Uzun süredir ön libero arayışında olan Galatasaray’da teknik direktör Frank Rijkaard yabancı transferlerin kampa yetiştirilmesini istiyordu. Bu gelişme sonrası Hollandalı hoca bir hayli rahatladı.

Mahamadou Diarra kimdir?

18 Mayıs 1981’de Mali’nin Bamako şehrinde doğdu. 1.82 m. boyunda. Defansif orta saha oyuncusu. 1998-99 sezonunda Yunanistan ekibi OFI’de, 1999-2002 yılları arasında Hollanda’da Vitesse’de oynadı.

2002’de Fransız ekibi Lyon’a transfer oldu. 4 yıl forma giydiği dönemde 6 gol attı. 2006’dan bu yana ise Real Madrid’de oynuyor. İspanyol devinde 87 kez görev yaparken, 2 kez ağları havalandırdı.

İnşallah doğrudurda 11i 5e nası düşürüyorlar anlamadım helede Ednan Sezgin :D

Osman Senher bizim GSTV´deki fanatik degilmi:) Hani herseyi positif gören, Galatasaray´i uzayli takimi gibi anlatan:D

Osman Senher bizim GSTV´deki fanatik degilmi:) Hani herseyi positif gören, Galatasaray´i uzayli takimi gibi anlatan:D

Evet.Verdiği çoğu transfer haberi doğru çıkmadı hatırladığım kadarıyla ama bu sefer çok kesin konuşmuş.Galatasaray'î çok seven bir adam böyle kesin ifadelelerle taraftarları üzmek istemez heralde.

Evet.Verdiği çoğu transfer haberi doğru çıkmadı hatırladığım kadarıyla ama bu sefer çok kesin konuşmuş.Galatasaray'î çok seven bir adam böyle kesin ifadelelerle taraftarları üzmek istemez heralde.

Kesinlikle öyle renkdaş belki onu birileri yanıltıyo olabilir ama o böyle bişey yapmaz.. Spor dünyasında böyle iyi kalpli insanda hiç yok

Osman Şenher kötü niyetli biri değil ama verdiği haberler genellikle fos çıkıyor.

Geçen sezon Almanya'dan yabancı stoper geliyor (Lucio), Babel %99 Galatasaray'da dediği daha dün gibi aklımda.

Osman Şenher'in iyi niyetinden şüphe etmediğim için kendisinin kasıtlı olarak bu haberleri yapıp hedef şaşırttığını düşünüyorum...Düşünmek istiyorum.

BCA ile YDM ile ACV ile bir tutmam :D

Üst Alt