Mahmut Uslu: "Ben olsaydım Galatasaray'a kupayı vermezdim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mahmut Uslu: "Ben olsaydım Galatasaray'a kupayı vermezdim"

Ünal Başganım nasıl koyduysa hala acısı çıkmamış
??

43c58c6b531686417ff3a4991d7e110b.jpg

Bence türk futbolunun saha ici ve disi en büyük o.c. bu adam. Ne Aziz ne Ayi Volkan ne de baskasi, en büyügü bu herif.

Aziz bunun yaninda sevimli bir adam.

Türkiye Kupası finaline kadar katılabilirdim.Ama Kupa finalinden sonraki yaptığı açıklamalarla,bir de bundan sonraki NTV canlı yayınını da hesaba katarsak,Aziz'i kimse geçemez 1. likte.

Lan tam bir mal camia yav konuşmasalar senede bir kez falan aklımıza geliyor. Sağ olsunlar hep hatırlatıyorlar.

Vallah acikcasi bana bu Mahmut denen pislik cok cok daha antipatik geliyor.

Tipinden falan dolayıdır.Aziz bunun açıklamalarının kat be kat antipatiğini yaptı bana göre.Kupa finalini kaybetmişsin 1-0,sana mikrofon doğrultuluyor,ilk dediğin laf ben şike yapmadım ama Galatasaray hep şike yapıyor oluyor.Sturm Graz maçı araştırılsın oluyor.

Tipinden falan dolayıdır.Aziz bunun açıklamalarının kat be kat antipatiğini yaptı bana göre.Kupa finalini kaybetmişsin 1-0,sana mikrofon doğrultuluyor,ilk dediğin laf ben şike yapmadım ama Galatasaray hep şike yapıyor oluyor.Sturm Graz maçı araştırılsın oluyor.

Belki de Azize artik alistigimiz icin böyledir. Ben cogu zaman ciddiye bile almiyorum dediklerini bundan kaynaklanabilir.

Üst Alt