# Maicon Pereira Roque - Sayfa 113 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
sanki maçtan 5 dk önce burnuna kokain ve eroini karistirdiktan sonra sokmus gibiydi. ortalama bir stoper topu uzaklastirir, bizim bay kaplumbaga topu tsli oyuncuya verir ilk golde. 4. golde top nerede oldugunu unutur, ikili mücadele kaybeder ve trabzonsporlu oyuncunun assist yapmasini saglar. gayri gol atamadigi için de hayranlari burada adami övemiyor zaten. ne biçim bir belasin be.

Isterse agiziyla kus tutsun

Nefret ediyorum kendisinden,cocuklugumdan bu yana Galatasaray formasi altinda bu kadar nefret ettigim baska bir futbolcu olmadi

Defol git bu takimdan

Vasat bir stoper bile kale alanında dokunabildiği topu dürtüp rakibin önünde bırakmaz; topa sert girer yani. Maicon bu hatayı sıklıkla yapıyor...Bu yaştaki adama futbolun en temel prensibini mi öğretsin Terim?...

Geçen sene başak maçında rezil oldu.
Geçen sene trabzon deplasmanında rezil oldu
Geçen sene beşiktaş deplasmanında rezil oldu negredo gibi bir adam bunun belini kırıp gol attı.
Kadikoy'de guilano'ya asist yaptı aşırtmadı.
Içerideki bjk maçında babel'e asist yaptı babel atamadı.
Bugün trabzon deplasmanında rezil oldu.
Bu adam son 6 hafta 11 oynasa emin olun şampiyon olamazdık.
Tüm büyük maçların yüzde doksaninda kendini rezil eden bu adam emin olun şampiyonlar liginde de kendini rezil edecek.

Adam yok ki. Bu kez de Çalık ve Serdar oynayacak. Onlar da beraber saatli bomba gibi duruyor.

Serdar bunlar içinde en iyi yine.

Ozan kabak oynasin hata yapsin ses cikarmam

Semih Kaya'nin ilk oynamaya basladigi dönemi hatirliyorum yaptigi hatalardan sonra bile alkislanan bir futbolcuydu

Galatasaray formasi altinda görmek istemiyorum,ilk kez bir futbolcumuzdan bu kadar nefret ediyorum

Ozan kabak oynasin hata yapsin ses cikarmam

Semih Kaya'nin ilk oynamaya basladigi dönemi hatirliyorum yaptigi hatalardan sonra bile alkislanan bir futbolcuydu

Galatasaray formasi altinda görmek istemiyorum,ilk kez bir futbolcumuzdan bu kadar nefret ediyorum

Ozan oynasın bence de ama böyle gnç oyuncualrı takım iyiyken oynatmaz da kriz anında koyarsak onları da kaybediyoruz. Tek korkum o. Yalnız Maicon gerçekten çok temel savunma görevlerini yaparken arıza veriyor. CL'de ne yapacağız bilmiyorum.

Donk alternatifi de sorunlu. Hem de Maicon ile benzer sebeplerle.

Ahmet calikla yaris yapsalar ahmet buna tur bindiri o kadar yavas. Bu adamın oynadigi her mac sıkıntı. Birde bu herifi izleyen scout ekibine selamlarimi iletiyorum

Ozan oynasın bence de ama böyle gnç oyuncualrı takım iyiyken oynatmaz da kriz anında koyarsak onları da kaybediyoruz. Tek korkum o. Yalnız Maicon gerçekten çok temel savunma görevlerini yaparken arıza veriyor. CL'de ne yapacağız bilmiyorum.

Donk alternatifi de sorunlu. Hem de Maicon ile benzer sebeplerle.

Milli ara var kriz'den uzak bir hafta

Ozan'i hazirlamak icin güzel bir firsat var ve milli aradan sonra tt arena'da oynuyoruz

Bu riski almak zorundayiz,Maicon denen gereksiz sacma sapan takimlara karsi göz boyamaya devam edecek sonra ilk üst düzey rakibe karsi yine agzimiza edecek bu cok net belli defalarca yasadik bunu

40 yasindaki bobo'ya karsi göz boyuyor taraftar da ne istiyorsun yaw Ramos performansi mi bekliyorsunuz diye övmeye basliyor,Ramos degil de en azindan dany'nin ceyregi kadar oynasin

Denayer'e ağır haksızlık ettik sayın futbol ulemaları. Şu stoperlerin hepsini cebinde gezdirir yarım stoper Denayer. Maicon geniş alanda her yakalandığında bu sorunu yaşayacak, Fatih hocada takımı önde oynatmayı seviyor. İstediği en son stoper bu arkadaş tarzı biri. Denayer'i boşuna o kadar istemedi adam.

Denayer'e ağır haksızlık ettik sayın futbol ulemaları. Şu stoperlerin hepsini cebinde gezdirir yarım stoper Denayer. Maicon geniş alanda her yakalandığında bu sorunu yaşayacak, Fatih hocada takımı önde oynatmayı seviyor. İstediği en son stoper bu arkadaş tarzı biri. Denayer'i boşuna o kadar istemedi adam.
son haftalar denayer oynayınca millet ''denayer sezon boyunca oynamadı şampiyonluk maçına bunlar çıkılır mı yhaaa'' yazıyolardı buralarda

sanırsam serdarın cezalı olduğu maçta stopere geçti ve sonra formayı bırakmamıştı denayer. kafa topu özelliği çok iyi değildi ama 1e1de kolay geçilmiyordu atik bi stoperdi.

Maicon gibi bir stoperin varsa defans hattini önde tutamasin veya cok iyi ofsayt taktiki oynatirsin. Onun icin hic bir zaman agir stoperleri sevmedim. Agir stoperler kapanan takimlarda is yapar bizim gibi hücüm oynayan degil. Bu oyuncu istedi kadar tecrübeli olsun teke tek veya defansin arkasina top atildi an ve rakibin senden süratliyse ya kirmizi yersin yada gölü izlersin. Denayer süper bir stoper miydi? Tabiki hayir ama adam kademe hatasini sürati ile tekrar kapata biliyordu, onu özel kilan bu hiziydi

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dün tam bir „faziaydi“. Bunu cl‘de elek yaparlar. Ne duraacagi yeri biliyor ne kicini kaldirabiliyor.

Zaten bu yüzden ve fark daha da büyümesin diye savunmayi daha geride kurduk ikimci yari. Keske maca da öyle baslasaydik.

Maiconun tek hatası ağır olması ve pozisyon almayı bilmemesi değil ki. Kapanan takımlarda falan da iş yapamaz zira 3. golde yediği çalımı kapanan takımda da yese golü yedirir. Ayrıca Göztepe maçında sonra hocanın uyarmasına rağmen ısrarla uzun pas denemeleri yüzünden kaç tane pozisyon verdik. Adam her anlamıyla bomba resmen. Bir maçta %100 konsantreyse idare ediyor ama %95 e bile düşse konsantrasyon resmen kafa gidiyor adamın.

Üst Alt