# Maicon Pereira Roque - Sayfa 129 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Öküzün önünden gecen treni izledigi gibi mal mal izliyor rakipleri.

Ben olsam Ozan dan utanirdim yeminle yerin dibine girerdim.

Valla çok güzel maç izliyor adam nasıl güzel. 2 maçtır 18 yaşındaki çocuk hem kendi görevini yapıp hem Maicon 'un açıklarını kapatmaya çalışıyor

İnşallah devre arasında hemen yollarımızı ayırırız Serdar-Ozan ve yeni bir transfer ile stoper rotasyonumuzu oluştururuz ...

bu adam geldigi ilk sezonda bu kadar kotumuydu ya? yok abi resmen sabote ediyor bu takimi .. bi futbolcu bukadar kotu olamaz

Dandik anadolu maçlarındaki performansıyla ve attığı gollerle maalesef ben de dahil bir çok taraftarın gözünü boyadı. Geçen sezon da Beşiktaş, Başakşehir gibi maçlarda haşat ettiler kendisini. Yanında Serdar da olmayınca iyice saçmalıyor.

Utanmadan 1.90lik adamdan hizli olmasini bekliyorsunuz diye alttan alttan laf edenler vardi

Konunun sadece hiz olmadigini,Maicon'un futbola uzak oldugunu heralde anlamislardir

Porto bosuna tekmeyi basmadi bu gereksize

Bu adam takımı sabote etmeye çalışıyormuş gibi hisseden bir ben miyim?

Pepe nerdeyse bastonla oynayacak, adam kontra atağı önlemek için afedersin totosuna motor takılmış gibi koşuyor. Maicon çevresinde dönene kadar rakipler Muslera'yla karşı karşıya kalmış oluyor.

Normal mi bu kadar fark olması?

Artik sirf piyasasi düşmesin diye oynuyor. Devre arasinda Araplara satariz. Kiralik falan sacmalik olur. Versinler 6 Milyonu alsinlar herifi. Bu parayla da Diagneyi aliriz.

Ruhu çıkmış gibi oynuyor.

Kötü oynarsın anlarım. Ama bu Selçuk gibi hayalet oldu. Birini 3 yıldır çekiyoruz diğeri o kadar sürmez inşallah.

Devre arası kurtulup bir stoper bir forvet almalıyız ama nasıl.

herhangi bir baston bundan daha hızlı ve futbol adına daha faydalı olabilirdi.

yazık Ozan ı kepaze etti bir de,açıklarını kapatayım diye çırpındı durdu çocuk

Düşünüyorum Ozan tek başına stoper oynasaydı dün hiç bir fark olmazdı çünkü bu adam oynadı mı oynamadı mı belli bile değildi.

sent via GSC

Üst Alt