Malouda İddiası - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Malouda İddiası

Cevap: Malouda İddiası

Maalesef bazı arkadaşlar katılmadıkları fikirlere balıklama atlayıp saçmlama noktasında kekstar olabiliyorlar. Bu konuda biraz daha soğukkanlı olsak hani. Bende yapıyorum bu tip hataları hani. Ancak dikkatli olsak iyi olur. Evet hayal olabilir ancak küçük düşürücüsü laflar karşındaki insanı bir süre sonra çıldırtabiliyor. Enazından saçma-gerçek bir sohbet oluyordu. Şimdi hemfikir arkadaşlar kendi kendilerine sohbet edebilirler. Neymar pahalı, Doumbia imkansız en iyisi Biyenvenü...

Çok boş muhabbet dönmüş :D Hayır haber de 3 ay öncesinin haberi..Üstelik Malouda haberi mevzu Neymar ve Doumbia'ya nasıl geldi.

Çok boş muhabbet dönmüş :D Hayır haber de 3 ay öncesinin haberi..Üstelik Malouda haberi mevzu Neymar ve Doumbia'ya nasıl geldi.

Şeref Aydın ilgilendiğimizden bahsetmiş (bkz: sahife 5)

Konunun Doumbia'ya falan gelmesini anlarım da, Doumbia'nın bize gelme ihtimalinin çok düşük olduğunu, hatta hiç olmadığını kaynak vererek gösterdiğimizde "18 yaşındakilere laf anlatıyorum :D Gidin playstationda Doumbia oynayın" gibi laflara maruz kalmayı hiç bir şekilde anlamam.

Okudum hepsini :) Anlaşıldı mevzu..Konu üzerine diyecek bir şey yok da Doumbia yorumumu yapayım.

Bence abartılan bir oyuncu..Bahsedilen fiyatlara değmez ama veren çıkacaktır. O kadar yüksek fiyatlara çıkılmasa bile Doumbia gerekirse aldığı ücreti yarılayıp batı Avrupa'ya geçer. Türkiye'ye gelmesi için karısını kızını falan kaçırıp tehdit etsek belki bir umut.

Malouda mı skorer?

33 macta tek golü var son sezon,bana 21 yasinda attigi gollerimi yazicaksin?

Malouda mı skorer degil? diye soru isaretli soru sorunca skorer gibimi gözüküyor ordan acaba?

:) Bu sene Chelsea'yi izlediysen onun nedenlerini iyice anlarsın. Uzun uzun yazıp laf ebeliği yapmakla bir yere varamazsın:)

Malouda'ya bile skora etkisi yok deniliyorsa,en iyisi biz Emre Çolak ile devam edelim:)

---------------------------Muslera---------------------------------------------------------------

Eboue---------------Semih--------------------Tomas-----------------Taye Taiwo-----

Vladimír Weiss--------Melo----------------------Selcuk--------------EMRE COLAK

---------------------Demba Ba-----------Elmander--------------------------

Alinacaklar

Sol bek

Melo

Dembe ba

Weiss

Serdar Aziz

Alper potuk

-----------

Yukardaki ilk isimler olmazsa alternatif alacagim oyuncular,

Seydou Doumbia

Amrabat

Alternatif oyuncuya bak Doumbia:asd:

Gercekci ol bakalim,menejermisin söylermisin aylik kazancini neye göre alinamazmis senmisin Seydou Doumbia menejeri? kac kazaniyor bu oyuncu biliyormusun ne fiyat cekmis CSKA istedigi resmi bir kayit varmi,yoksa transfermarkt veya futbol menejerden gördügün rakkamlari telafüz ederekmi konusuyorsun,acarmisin gercekciligi?

18 yasindakilere laf anlatiyorum :D Hadi gidin playstationda Seydou Doumbia kosturun siz anca bu tür cevaplardan tatmin oluyorsunuz...

Romelu Lukaku - Spielerwechsel, Spielertransfers - transfermarkt.de

Oynadığı lig,kazandığı para belliydi ve kendini ispat edecek fazla bir şey yapmadı ama sonuçta 22 m euroya Chelsea kaptı

Benim mesajlarimin tamamini okusan bana bunu yazma zahmetine girmezdin,Melo,Selcuk örnekleri var bizim takimda yazdim kime neyi ispatlamissin anlamadim son senesi kötü olupta bizde parlayan duzinelerce adam var bende dünyada yasiyorum arkadasim,sirf sen bu gezegende yasamiyorsun,bu her zaman tutmayabilir,suan düsüste bir oyuncu ve koca sezonda tek bir golü var,evet kariyerli iyi bir oyuncu ama 32 yasina gelecek kariyerinde son sezonunda 1 gol atmis bir oyuncuyu en az 3 yillik mukaveleyle Galatasaraya baglamak bir risktir,FATIH TERIM istiyorsa ne yazdik bize susmak düser fakat bana göre hatali transfer,biraz fikirlere saygili olun,kendi fikrinizi dikta ettirecem diye biryerden birseyler yakalayimda bak bu adam gol atiyor,bu adammi skorer degil oh yeah mesajlarindan vaz gecin forum düzinelerce böyle mesajlarla dolu,amma birbirine giydirme merakli insan topluluguyuz.

sen git kendine blog aç ordan süper fikirlerini yaymaya devam et

forumun amacı farklı fikirleri yazmak tartışmaktır

sen malouda skorer değil dersin

biri de gelir adamın son 5 yılın önüne koyar

sen de yanlış düşündüğünü anlarsın

neyse doumbianın selamı var :lol:

İkili tartışmaya devam edenler konudan uzaklaştırılacaklar devamı halinde. Lütfen sakin.

Doç. Dr. T. Kadıoğlu ‏ @TeomanKadioglu

Riera'nın mevkisine İngiltere'den alınacak ama İngiliz olmayan futbolcu'nun adını bilmiyorum; zaten bilsem de söylemem.

Doç. Dr. T. Kadıoğlu ‏ @TeomanKadioglu

Malouda olduğunu yazıyor çoğunuz, hayırlısı diyelim.

Üst Alt