Malouda İddiası - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Malouda İddiası

Cevap: Malouda İddiası

harry kewell bize gelmeden son senesindeki karnesi

18 maç 1 gol

bize geldikten sonraki performans

43 maç 15 gol

31 maç 14 gol

34 maç 10 gol

ingiltereden gelen aynı yaşlardaki iki oyuncu

demekki neymiş EPLdeki performansa bakmayacakmışız

hemde malouda geçen sene 17 gol atmış

Malouda'yı yetersiz bulanlar Ronaldo'yumu alıcaz sanıyorlar anlamadım. Kewell üstelik 60 dakika anca oynuyordu sarılıktı adam ona rağmen bunlar, şimdi avrupada deycekler, o maclarda da takımın en iyilerindendi yeri geldi stoper oynadı adam.

maloudanin bu sezonuna bakmayin.villas boasin istemedigi oyunculardandi malouda.gecen sezon ve önceki sezonlari cok iyi

sol acik icin konoplyanka super olur, sag tarafa da hamit altintop, tabiki eger 4-4-2 kalirsa, boylece defansif anlamda da iyi bir orta saha olur, eboue daha rahat cikar hamit varken, balta zaten cikmiyor pek, o yuzden daha ofansif de konoplyanka kalir, tam balans...

Reis sen nasıl Elmander için çırpınmışsan bende Malouda ve Demsey için yıllardır yırtınıyorum, Elmander düşüşte olan bir oyuncuydu bunu kabul etmek lazım bizde tavan yaptı ama sistem sayesinde ve kendine duyduğu güven sayesinde Elmander vasat bir oyuncuydu bunun arkasındayım 57 maçta 15 gol diyorsunda bu adam santrafor oynuyor, gecen sezon Malouda 64 maçta 17 gol attı bu adam kanat oynuyor.

Bu sezon ortalikta yok,ama yukarida yazdigim gibi FATIH TERIM istiyorsa vardir bir bildigi,Elmander konusunda kesinlikle sana katilmiyorum duzenli yillardir takip ettigim isimlerden biriydi ve bize gelmeden önce nerdeyse en iyi sezonunu gecirmisti tavan yapmisti,sahada basmadik yer birakmiyordu ve bize geldigindede görüyoruz....

Burasi transfer önerileri basligi degil ama sag kanada Vladimír Weiss düsünülebilir slovak oyuncu,yani hep ayni isimlere neden takiliyoruz bilmiyorum.Henüz 22 yasinda ve basariya ac bir oyuncu.23 macta 4 golü var,fakat 22 yasinda bir oyuncu oldugu unutulmasin.

AVB gelecegi dusundugu icin malouda ya pek sans tanimadi, kalsaydi sezon sonu genc bir kanat alacakti Willian yada HAzard dan birisini, ama Abraham pek sabirli olmadigi icin adamin projesi gitti, yani gelecegi de dusunmek lazim sadece bugunu degil..

Ben en azından bir kanada genç,dinamik,hızlı birini istiyorum.Sağ kanat Hamit'e emanet edilse gelecek sezon sola bıkmadan usanmadan bindiricek bir kanat isterim.Bunun Malouda'yı beğenip beğenmemekle ilgisi yok.

harry kewell bize gelmeden son senesindeki karnesi

18 maç 1 gol

bize geldikten sonraki performans

43 maç 15 gol

31 maç 14 gol

34 maç 10 gol

ingiltereden gelen aynı yaşlardaki iki oyuncu

demekki neymiş EPLdeki performansa bakmayacakmışız

hemde malouda geçen sene 17 gol atmış

Benim mesajlarimin tamamini okusan bana bunu yazma zahmetine girmezdin,Melo,Selcuk örnekleri var bizim takimda yazdim kime neyi ispatlamissin anlamadim son senesi kötü olupta bizde parlayan duzinelerce adam var bende dünyada yasiyorum arkadasim,sirf sen bu gezegende yasamiyorsun,bu her zaman tutmayabilir,suan düsüste bir oyuncu ve koca sezonda tek bir golü var,evet kariyerli iyi bir oyuncu ama 32 yasina gelecek kariyerinde son sezonunda 1 gol atmis bir oyuncuyu en az 3 yillik mukaveleyle Galatasaraya baglamak bir risktir,FATIH TERIM istiyorsa ne yazdik bize susmak düser fakat bana göre hatali transfer,biraz fikirlere saygili olun,kendi fikrinizi dikta ettirecem diye biryerden birseyler yakalayimda bak bu adam gol atiyor,bu adammi skorer degil oh yeah mesajlarindan vaz gecin forum düzinelerce böyle mesajlarla dolu,amma birbirine giydirme merakli insan topluluguyuz.

Bu sezon ortalikta yok,ama yukarida yazdigim gibi FATIH TERIM istiyorsa vardir bir bildigi,Elmander konusunda kesinlikle sana katilmiyorum duzenli yillardir takip ettigim isimlerden biriydi ve bize gelmeden önce nerdeyse en iyi sezonunu gecirmisti tavan yapmisti,sahada basmadik yer birakmiyordu ve bize geldigindede görüyoruz....

Burasi transfer önerileri basligi degil ama sag kanada Vladimír Weiss düsünülebilir slovak oyuncu,yani hep ayni isimlere neden takiliyoruz bilmiyorum.Henüz 22 yasinda ve basariya ac bir oyuncu.23 macta 4 golü var,fakat 22 yasinda bir oyuncu oldugu unutulmasin.

Villas Boas döneminde hangi oyuncu doğru dürüst oynadı ki Torres'i bile bitirdi adam, Malouda en kötü Elmander katkısı verir bu takımda Elmander'in bi tık üstünde adam, Weiss konusunda bencede iyi oyuncu ama iki kanatta yabancı olucagını sanmıyorum, benim idaal kadrom bu olur şahsen;

--------------------------Muslera-----------------------

Eboue-----------Semih------------Ujfalusi---------Hakan

Hamit------------Xelcuk-----------Melo----------Malouda

-----------------Kalou------------Elmanderbi------------

Avrupa'da bu kadro 7 yabancı var ligde duruma göre değişiklik yapılabilir.

Villas Boas döneminde hangi oyuncu doğru dürüst oynadı ki Torres'i bile bitirdi adam, Malouda en kötü Elmander katkısı verir bu takımda Elmander'in bi tık üstünde adam, Weiss konusunda bencede iyi oyuncu ama iki kanatta yabancı olucagını sanmıyorum, benim idaal kadrom bu olur şahsen;

--------------------------Muslera-----------------------

Eboue-----------Semih------------Ujfalusi---------Hakan

Hamit------------Xelcuk-----------Melo----------Malouda

-----------------Kalou------------Elmanderbi------------

Avrupa'da bu kadro 7 yabancı var ligde duruma göre değişiklik yapılabilir.

---------------------------Muslera---------------------------------------------------------------

Eboue---------------Semih--------------------Tomas-----------------Taye Taiwo-----

Vladimír Weiss--------Melo----------------------Selcuk--------------EMRE COLAK

---------------------Demba Ba-----------Elmander--------------------------

Alinacaklar

Sol bek

Melo

Dembe ba

Weiss

Serdar Aziz

Alper potuk

-----------

Yukardaki ilk isimler olmazsa alternatif alacagim oyuncular,

Seydou Doumbia

Amrabat

Ben en azından bir kanada genç,dinamik,hızlı birini istiyorum.Sağ kanat Hamit'e emanet edilse gelecek sezon sola bıkmadan usanmadan bindiricek bir kanat isterim.Bunun Malouda'yı beğenip beğenmemekle ilgisi yok.

kesinlikle katiliyorum

malouda iyi, hos ama insan kanatlara genc, dinamik, hizli, gelecegi parlak olan birinin alinmasini isrtiyor.

urfa,muslera-ebue-melo-elmander , yani 5 tane banko yabancimiz var zaten.

yabanci transferinde cok ama cok dikkatli olmaliyiz.

malouda gelirse ayrica seyden de korkmuyor degilim, simao gibi 6 ay güzel oynayip, sonra yatar diye.

ayrica seneye 30 yasi gecen topcularin sayisi baya articak seneye

ilk hedefimiz gokhan töre olmali kesinlikle

Üst Alt