Mamadou Niang Al-Ahly'e gidiyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mamadou Niang Al-Ahly'e gidiyor

Cevap: Mamadou Niang Al-Ahly'e gidiyor

Katılıyorum.Niang çok değerli bir forvet.Niang´ın bu sene vasat görünmesinin en önemli sebeplerinden biri sizin Aykut´un yaptığı salak taktik tercihi.Adamı sol kanatta kullandı çoğu maç.Aykut yüzünden Niang tam verimle oynayamadı bence.

Niang solda çok fazla oynamadı, en fazla 4-5 maç oynamıştır, daha fazla değil. Performansının düşük gibi görünmesinin sebebi az önce de söylediğim gibi sakatlıklar. 2 kez sakatlık yaşadı, geri döndüğünde kendini bulması uzun zaman aldı. Sizle oynadığımız maçta sakatlanana dek 7 maçta 7 gol atmıştı, dönüşünden devre arasına dek 2 gol atabildi. İkinci yarının ilk 11 maçında 6 gol attı ve 29. hafta Antep maçında tekrar sakatlandı. Sonrasında gol atamadı.

Tam performansla oynadığı serilere bakarsan 18 maçta 13 gol yapıyor. Sakatlık sonrası döneme bakarsan 11 maçta 2 gol. Her şey apaçık ortada sanırım, değil mi?

Satilmasini istemem, kalsin Fb'de. Bunlar gider daha iyisini bile alabilirler. Fb'nin yabanci politikasi Aykut Kocaman ile birlikte cok iyi oldu, dogru adimlari atiyorlar bu konu'da.

Biz Nondayı yollayıp Jo'yu aldık.Adam Nondanın verdiği katkının 10da birini vermedi.

Eğer Al-Ahly gerçekten istiyorsa rahat alır Niang'ın amacı zaten para kazanmak gitmek isteyecektir

Tek söyleyebileceğim, Fenerbahçe yabancı konusunda çok başarılı oluyor.Bu açıdan tebrik ediyorum.Zira takımlarımız yabancı oyuncu transferlerinde hep fos transferler yapıyorlar son bir iki sezon dışında.Niang'ı yollarlarsa eminim çok daha iyi bir forvet alacaklardır.

İbrahim boşa tartışma.Nasıl quaresma konusunda iki taraf fikir değiştirmediyse niang içinde değişmeyecektir :)

gitmesini istemem forvet hattına parayı basıp niangdan daha iyisini bulma ihtimalleri var

Gitsin Drogbayı alırız diyorlar.Biz alamadıktan sonra siz nasıl alacaksınız ey kuş beyinliler...

Niang zaten 3.5 m euro aliyor, sampiyonlar ligi dururken 5m euro da verseler Misir takimina gider mi sizce?

Niang ceza sahası dışında birçok faul kazandırdı takıma. Sadece gol atmasına bakılmamalı. Süper lig 'te en çok faul yapılan oyuncu. Ayrıca çok hareketli olduğu için Alex'e de yararlı oldu. Benim fikrim Alex, Niang sayesinde de birçok gol attı...

Katılıyorum sadece gol atmasına bakılmamalı.İstatistiği geçelim nasıldı 1 sene boyunca diyelim normal ile vasat arasında yer alır ;)

Üst Alt