Manchester United Takip Başlığı - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manchester United Takip Başlığı

United zararlı çıkar bence o takastan. United şu an ikinciyse en önemli faktörlerden birisi De Gea.
Mou Bale'i cok isitiyor. Real'de DDGyi. Bale + 50 felan olur bence
Navas mükemmel maç çıkardı dün ben beğeniyorum baya. Tabi De Gea başka seviye ama Madridin asıl sıkıntıları başka yerlerde. Aynı şekilde Manu nun ilacı da Bale değil bence kesinlikle ama bakalım neler olacak transfer piyasası baya hareketli olacak bu yaz.

Koskoca United'ın en iyi oyuncusu kaleci seçiliyorsa o takım boktandır. De Gea'ya kötü falan demiyorum en iyi 3 kaleciden biri ama United gibi takımın en başarılı oyuncusu kalecisi olmamalı
Yalnız bizde de Muslera alıyor hep böyle benzer ödülleri son senelerde.

Bu sene ilk defa Gomis yani bir ofansif oyuncu aldı "yılın oyuncusu ödülünü". GSYIAD mı ne vermişti ona geçen görmüştüm.

sent via GSC

Piyasanın bu hale gelmesinden bende herkes gibi rahatsızım. Ama piyasa bu haldeyken bence Milinkovic-Savic 'e 100 milyon € bonservis verilmesi çok şaşırılacak bir durum değil

Piyasanın bu hale gelmesinden bende herkes gibi rahatsızım. Ama piyasa bu haldeyken bence Milinkovic-Savic 'e 100 milyon € bonservis verilmesi çok şaşırılacak bir durum değil

Ben Milinkovic özelinde yazmadim zaten. Genel olarak yazdim.

Cok iyi futbolcu gercekten. Ama diger astronomik transferler artik iyice tavana cekti/cekiyor fiyatlari. Biraz iyi performans gösteren kicikirik futbolcu 20-25 den satiliyor hemen Avrupa da.

Ya bir tane alt yapıdan bilmem şans eseri ile Scout Transferi ile birisini bulup okutursak şunlardan birisine bu miktara müthiş olurdu aslında.

Ah Ribery geldi aklıma şimdi yine ve :(

Kazanıyorlar ki veriyorlar, çok da abartmamak lazım(psg ve city gibi haysiyetsiz yavşak kulüpleri ayiriyorum). Bizim gibi küçük balıklar için bu umit kirici bir durum olsa da diger taraftan ise iyi bir durum. Badou, cenk gibi orneklerdeki gibi iyi paralara oyuncu satıp kasanı doldurabilirsin. Iki ay sonra Garry beyi de ihraç edip bu durumdan bir kez daha faydalanacagiz hayırlısıyla.

Ben Milinkovic özelinde yazmadim zaten. Genel olarak yazdim.

Cok iyi futbolcu gercekten. Ama diger astronomik transferler artik iyice tavana cekti/cekiyor fiyatlari. Biraz iyi performans gösteren kicikirik futbolcu 20-25 den satiliyor hemen Avrupa da.
Yani 27 yaşında sadece mücadele gücü üst düzeyde olduğu için Badou Ndiaye 15-20 milyon € piyasası oluyor. Bu performansı İtalya-İngiltere gibi liglerde sergilese zaten 40-50 milyon € 'dan başlıyor piyasası

Bu yüzden yaşı uygun iyi performans gösteren bir oyuncuyu bizim almamız imkansız oldu artık iyice ...

18 Şubat 2002

Şampiyonlar Ligi'nde Liverpool maçı için İngiltere'ye giden Galatasaray kafilesinde ergün penbe'den imza isteyen kişi o zamanlar henüz 16 yaşında olan wayne rooney

1525956495757.png

Sergej Milinkovic-Savic dunyanin en iyi orta sahasi olacak

Hem Matic de Sirp, cok iyi transfer

Pogba - Matic - SMS efsane orta saha, ama bakalim De Gea'yi tutup iki bek bir stoper bir kanat bulabilecekler mi?

Mourinho Arnautovic'i izlemeye gitmiş

DeeG5zqUwAAv8HH.jpg

DeeG6FIU0AEI3K-.jpg

Konuşulan rakam : 50 milyon avro :DD

Üst Alt