Manchester United Takip Başlığı - Sayfa 78 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manchester United Takip Başlığı

ManU da Lingaard diye bir kazma var. Aslında Rashford da öyleydi ama bu sene biraz daha iyi. ManU da sorun orta saha. Fred,McTominay,Pogba ile olacak iş değil. Lukaku'yu niye bıraktılar onuda anlamış değilim. Aslında L. Martinez iş yapar. Köpek gibi para var isteseler alırlar. Milinkoviç Saviç mesela. Şu Ajax'ta ki genç ismini unuttum şimdi. En az De Jong kadar yetenekli.

Burda yazıldığı gibi Koulibaly, L. Martinez, SMS gibi world class heriflere 70-80 milyon euro veremezler. Çünkü kamyonla eksikleri var. Liverpool gibi olmuş bir takım değiller ki gidip Alisson gibi tek bir herife kamyonla para bayılsınlar.
Ek olarak, bu sene -142 milyon euro bakiyeleri + CL yok + pandemiden dolayı gelirler düştü.

Yapacakları en mantıklı şey Halstenberg, Sabitzer gibi dehşetül vahşet maliyetli olmayan ama aynı zamanda iş yapabilecek topçulara yönelmeleri olur.

Aubameyang'ı kaçırırlarsa yüzyılın mallığını yapmış olurlar ama. Orası kesin.

Burda yazıldığı gibi Koulibaly, L. Martinez, SMS gibi world class heriflere 70-80 milyon euro veremezler. Çünkü kamyonla eksikleri var. Liverpool gibi olmuş bir takım değiller ki gidip Alisson gibi tek bir herife kamyonla para bayılsınlar.
Ek olarak, bu sene -142 milyon euro bakiyeleri + CL yok + pandemiden dolayı gelirler düştü.

Yapacakları en mantıklı şey Halstenberg, Sabitzer gibi dehşetül vahşet maliyetli olmayan ama aynı zamanda iş yapabilecek topçulara yönelmeleri olur.

Aubameyang'ı kaçırırlarsa yüzyılın mallığını yapmış olurlar ama. Orası kesin.
Filip Kostiç mesela. Kostiç daha Stuttgart'da oynarken önermiştim. Bu arads Sabitzer her takımda oynar.

Di Maria tutmadi
Alexis Sanchez tutmadi
Lukaku begenilmedi
Fred gecen sezon iyi degildi

Hep mi suclu oyuncular? Yoksa yillardir belirli bir sistem mi yok ManU'da? Bence ikincisi.

Lukaku United'in yediği topçulardan biri. Bu bir gerçek. Ama kendisi tek santrafor oynamaya çok da uygun biri değil kanımca. Nitekim Inter'de çift forvetli sistemde gösterdiği performans ortada. Hem de o kadar kısa sürede.

Utd ona bir suru sans tanidi, farkli sistemlerde oynatti, ama bi turlu basarili olamadi.

Bi ara 3 maçta 6 gol atmisti. Öbür 42 maçta da 9 gol atti. :d

Interde ii oynamasi kalite farkiyla alakali. Ingilterede topu kontrol etmek icin cok zamanin yok, Italyada boyle degil.

Utd ona bir suru sans tanidi, farkli sistemlerde oynatti, ama bi turlu basarili olamadi.

Bi ara 3 maçta 6 gol atmisti. Öbür 42 maçta da 9 gol atti. :d

Interde ii oynamasi kalite farkiyla alakali. Ingilterede topu kontrol etmek icin cok zamanin yok, Italyada boyle degil.
Her çiçek her yerde açmaz renktaş. United başarılı olunması zor bir takım. Serie A tabii ki bi PL değil ama bahsettiğin kadar kolay bir lig de değil. Mesele zorluksa PL'den sonra en zor lig Serie A'dır bana göre.

Her çiçek her yerde açmaz renktaş. United başarılı olunması zor bir takım. Serie A tabii ki bi PL değil ama bahsettiğin kadar kolay bir lig de değil. Mesele zorluksa PL'den sonra en zor lig Serie A'dır bana göre.

Kolay degil tabi ama seviye yüksek olunca zayif noktalar daha çok göze batiyor.

Birçok Utdli taraftar Lukakuyu agirligi ve zayif top kontrolunden dolayi begenmiyor mesela, gittiginde yagmur dansi yaptilar

Dortmund, Dembele'yi bonuslarla 140 milyona mi ne satti, Sancho'yu pandemi filan demeden 100 ve bonuslarin altina satmaz gibi. Ben olsam 50 + 20 bonuslarla Dembele'yi denerim. Ha param var diyorsa gidip Sancho, Havertz yapsinlar.

Üst Alt