Mancini ile Yollar Resmen Ayrıldı! - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mancini ile Yollar Resmen Ayrıldı!

Mancini gitti ya şimdi sırf muhalefet olsun diye doluşulur buraya. Adamı ben de destekledim ama Türkiye'de iş yapmadı, yapamadı bu bi gerçek. Tazminat istemeden gitme durumu varsa yönetim bir yılı daha riske atmak istemedi. Çünkü takım geçtiğimiz yıl hiç ışık vermedi. Bunun dışında giden kişi bizim eski teknik direktörümüz, dalga geçerek ayıp etmemek gerek.

Mancini'yle olmayacaktı 2+2=4. Bu en başından beri böyleydi ve belliydi. Şimdi yerine gelecek adam çok önemli. Hatta Lucescu'dan başkası bize yarar mı bilmiyorum.

Mancini'ye de helal olsun, ben şaşırdım şahsen tazminat istememesine. Adama bir sürü laf söylüyordum para almadan gitmez diye, üzüldüm ne diyeyim. İnşallah iki taraf için de hayırlı olur.

Mancini'yle olmayacaktı 2+2=4. Bu en başından beri böyleydi ve belliydi. Şimdi yerine gelecek adam çok önemli. Hatta Lucescu'dan başkası bize yarar mı bilmiyorum.

Mancini'ye de helal olsun, ben şaşırdım şahsen tazminat istememesine. Adama bir sürü laf söylüyordum para almadan gitmez diye, üzüldüm ne diyeyim. İnşallah iki taraf için de hayırlı olur.

Adama para yok diye acındırırsan istemez tabi birde ben vurmayayım diye düşünmüştür düşene

Bu kulüpte her gidene bir kulp takılıyor, her giden bir şeyle suçlanıyor. Bir kez de gönderenler bir aynaya baksın, ne yapıyoruz desinler. Sürekli bir ayak oyunu, sürekli bir arkadan iş çevirme. Galatasaray'a yakışmıyor artık.

şükür diyorum tek kelimeyle..dünyada juveden başka kimsenin uygulamadıgı 3 lü defansta inat eden,sneıder i nerede oynattıgı belli olmayan,sistemini geldi geleli kimsenin çözemediği,drogbayı mutlak gol gereken son dakikalarda oyundan alıp ceyhunu forvet olarak sahaya süren,son senelerde unuttugumuz saracoglundaki ezik ve defansif oyunu bize yeniden hatırlatan,defalarca şansı yaver gidip direkten dönen ( bursada kupa macında bursa 2-0 öndeyken mucizevi bi şekilde bursanın 3. golu kacırıp dönen atakta 2-1 yapan golun atılması ve arkasının gelmesi,keza juve maçında son saniyelerde ummadık anda gelen gol vb..),tarihimizin en kötü deplasman performansını bize yaşatan,devre arasında epey bi futbolcu aldırıp neredeyse hiçbirini oynatmayan (veysel birkaç maç falan),bizden önce dünya tarihinin en pahalı kadrosunu şampiyonlar liginde gruptan cıkaramayan,senelik terimin nerdeyse iki katına imza atan çok sayın mancini..

güle güle diyorum,bir daha asla ve asla buluşmamak dileğiyle..

Bence cok hayirli oldu boyle yoksa onumuzdeki sene eziyet devam edicekti yok ceyhundu sabri sol bekti semih sag bekti wes sag acik yekta sol acikti isteksiz selcuktu cift forvetti bi suru sey boyle dusunmek lazim

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaslar Bu arada Bir seyden Bahsetmekİsterim Mancini Hoca Sneijderi bize kazandirdi.Fatih terim Sneijderi begenmiyordu.Sneijderr Su anda takimimizin bel kemigi.

Nereye girsem şu çocuk hocaya atar yapıyor benimde yaşım çok büyük değil yoksa bi ayar çekerdimde neyse

Avea Hat Vodafone Telefondan gönderildi

Seviyesizliğe bak daha dün forum buna yüklendi diye acıyodum gözardı et diyorum yine karşıma çıkıyor

Avea Hat Vodafone Telefondan gönderildi

Üst Alt