mansur yavaş - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Eğer binlerce hata yapıp Türk milliyetçiliğini ayaklar altına alıp sonra sıkışınca zorunlu olarak Türk milliyetçisi gibi davranırsanız ulu hakan oluyorsunuz arkadaşlar ve yaptığınız onlarca hata siliniyor, Ayrıca elinizde tek yüzük varken ve daha fazlası olursa haram yemişimdir diye bir söz söylemişken dünyanın en zengin insanlarından olursanız sonra da elinize Kur'an alıp miting yaparsanız yine bütün hatalarınız siliniyor. Keşke ülkemin insanları kendi fikirlerini temsil edenlerin hatalarını yargılayabilse çünkü sen Türk milliyetçisi olarak Türklüğü yargılamıyorsun o kişinin hatalarını yargılıyorsun ya da sen İslam'ı yargılamıyorsun o kişinin hatalarını yargılıyorsun değerlendiriyorsun ya da Atatürkçülüğü yargılamıyorsun o kişinin hatalarını yargılıyorsun ama gidip Fikrinin yerine kişiyi koyarsan yapılan hatayı savunmak zorunda kalırsın bu da iki yüzlülük oluyor...

Buna kesinlikle katılmadım katılmamda... hertürlü tepkimizi de verdik zaten .. terörle pazarlık olmaz sıkarsın kafasına kurşunu dağa mağarasına gömersin..

Milli Çizgiye Gelen Herkes Baş Tacıdır Dedim..
İktidar olanlar ya milli çizgiye gelir ya da iktidar da kalamaz..

Size birkaç soru ..

1-) Kıbrıs da Türkleri katleden işkence eden Türk katili Rum Makarios'un heykelini İstanbul'a yapan kim ?
2-) Kıbrıs da ailesiyle beraber ellerinde silahla olduğu halde bıçakla işkence yapılıp derisi yüzülen en son banyo küvetine ailecek konulan katledilen Subayımız Cengiz Topel'in heykelini Eskişehir'den kaldıran kim ?
3-) İzmir'de iskeleye yunan kralının ismini veren kim ? Ülkemizde yaşamış emekleri var bu kralın diyen kim ?
4-) Ülkesini fransaya'ya şikayet eden ve müdahale eden diyen kim ?
5-) Ermeni soykırıkımı yapıldı diyenleri baştacı yapanlar kimler ?
6-) ATATÜRK bile diyemeyip Gazi Mustafa Kemal diyenler kimler ?
7-) ATATÜRK'ün heykelini yakıp kurduğu cumhuriyeti de böleceğiz diyen kim ? onlarla gizli ittifak yapan kimler ?
8.) ATATÜRK'ün Kurduğu partide bir İl Başkanı olan ve ATATÜRK'ün ASKERLERİYİZ lafını kesinlikle kabul etmiyorum diyen kim ?
9-) İktidara gelirsek savunma sanayiindeki fabrikaları kapatacağız diyen kim ?
10-) Ypg , Pyd bize mi saldıracak neden sınır dışı operasyon yapıyoruz diyen kim ?
11-) Teröristlerin Şehit Ettikleri Savcımıza yardım yataklık edenler kim ?
12-) Gezi olaylarında Devlet malı yakılıp yıkılırken göstericiler demokratik haklarını kullanıyor diyenler kim ?
13-) İstanbul Boğazından bedava gemiler geçerken bize yılda 30 milyar dolar para kazandıracak kanalı istemeyenler kimler ?
14-) Taciz tecavüz sıkandallarını saklayan kimler ?

Bu liste uzar gider daha yüzde 1'ini bile yazmadım daha..

Kimin İktidar kimin muhalefet kimin cumhurbaşkanı olacağından ziyade yönetenlerimizin Türk Milli şuurunda olmaları daha önemli...
sanırım muhalefette de milli şuur eksik demek istemiş arkadaş. mevcut iktidarın milli şuur, milli çizgide olmadığını herhalde en iyi kendisi biliyordur. birkaç milyon suriyeliye 40 milyar dolar harcayan iktidarın milli olmadığını aksine türk kavramından nefret eden bir zihniyete ve eyleme sahip olduklarının farkındadır.

milli diye bir kavram vardır içinde millet yoktur. vatan diye kavram vardır "vatan sağolsun" gibi ama içinde vatandaş yoktur. din derler içinde bol dogma, yasak vardır ama ahlak yoktur. insana temas etmeyen, kutsanmış, bilmeceye dönmüş, üst perdeden söylenen, söylenince dokunulmazlık kazandıran hiçbir kavramın, söylemin insanlara faydası yoktur aksine mankurtlaştırır. milli deyince benim aklıma artık, talan etmek için uygun geliri yüksek, özel alan geliyor. yerli deyince de amerikan yerlisi mi diye düşünüyorum. çünkü o yerli biz değiliz. özel bir yerli türü olmalı ülkede, bizden de yerli çatalhöyükten, hititlerden, luvilerden kalma.

Borcu hizmet için kullanıyor en azından yandaşları beslemek için değil
Melih Gökçek'in paraları çalmasını ve dinozor parkı çin den yeni alınan kredi miktarıyla yapmasını en çok ben eleştirdim takım tutar gibi parti tutmam ama hala bir hizmet göremedik mansur yavaş dan belediye otobüs sayısı çok az hala şu an tek hizmet bolbol park açmak çöp konteynerları her ay kırılıp kırılıp değişmesi boşa külfet

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Melih Gökçek'in paraları çalmasını ve dinozor parkı çin den yeni alınan kredi miktarıyla yapmasını en çok ben eleştirdim takım tutar gibi parti tutmam ama hala bir hizmet göremedik mansur yavaş dan belediye otobüs sayısı çok az hala şu an tek hizmet bolbol park açmak çöp konteynerları her ay kırılıp kırılıp değişmesi boşa külfet

Belediyelerin borcu çok bu ortamda yeni yatırıma para harcamak kolay değil.

Tüm Türkiye'nin 3 yıl sıkılaşmaya ihtiyacı var ciddi tasarruf tedbirleriyle, bu tarz bir düzene girilmezse para basma ve enflasyon devam eder. Devletin tüm kurumları dahil buna.

Yoksa kredi çekip otobüs almak ne kadar zor bir şey olabilir?

Geçen sene büyük bir bisiklet yolu projesi vardı ne oldu o iş ? Ankara'da yaşamadığım için fazla takip edemedim.

ulan yalan atılır da bu kadar atılmaz yuh yani!

Emre Ersoy

Üst Alt