Manu Lonjon: "Diagne, satın alma opsiyonu ile Anderlecht'e kiralandı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manu Lonjon: "Diagne, satın alma opsiyonu ile Anderlecht'e kiralandı"

Belçika ligi tempolu bir lig

Biz ise hareketsizliğinden dert yanıyoruz.Uyum sağlayabileceğini düşünmüyorum giderse,yine de gönül şov yapmasını ister

Hayırlısı

Zorunlu opsiyon olacağını hiç sanmıyorum. Adı geçen kulüpler büyük yük altına girmeyeceklerdir. Son gün pazarından ucuz oyuncu peşine düştüler Diagne de aradıkları ucuz oyuncu demek ki.
Ancak Anderlecht bizim için de iyi olabilir. Belçika ligi Hollanda ligi gibi ofansif takımlarla dolu. Orada kendini gösterirse seneye Premier Lig yolu açılabilir.

SM-A105F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu adam bu sezon satılamadıysa seneye hiç satılamaz, FFP'de kurtaracak kadar kiralama bedeli + 6-7 de zorunlu opsiyon koysalar yeter bence. İlk sayfada biri yazmış, üstünü de Rize'de kazandırdığı maça sayalım; bu saatten sonra en iyi ihtimal bu.

Anderlecht’e acilen forvet lazim

Mbokani de gundeme geldi ama olmadi,diagne daha önce belcika liginde oynadi hatta Anderlecht’e karsi da golu var

Bu transferin ihtimali var

Acilen lazimda, ama Diagnenin maasini öderlermi? Orda yüksek maas olan kisilerin vergi orani 50% degilmi? 4,7 milyon ödeyebilirlermi Diagne icin?

Zorunlu opsiyon olacağını hiç sanmıyorum. Adı geçen kulüpler büyük yük altına girmeyeceklerdir. Son gün pazarından ucuz oyuncu peşine düştüler Diagne de aradıkları ucuz oyuncu demek ki.
Ancak Anderlecht bizim için de iyi olabilir. Belçika ligi Hollanda ligi gibi ofansif takımlarla dolu. Orada kendini gösterirse seneye Premier Lig yolu açılabilir.

SM-A105F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
20 gol diyorum. Rahat atar.

Redmi 5 Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt