Manuel Fernandes: "En iyisi Galatasaray" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manuel Fernandes: "En iyisi Galatasaray"

Cevap: Manuel Fernandes: "En iyisi Galatasaray"

İyi güzel diyorsun da Fernandes şu an harbi harbi Dünya çapında bir futbolcu kalitesinde oynuyor.

O fenerli futbolcuların seneye Bank Asya mücadelesi verecek hali yok,3'ü de faydalı olur bize hemfikiriz sanırım ?

O saydigin 3 ezikten sadece Stoch kadroya girebilir belki. Oda Stoch'un iyi oldugundan degil, GS'da kanat oyuncusu olmadigindan...

Kardes Burasi Gscimbom forumu karistirdin galiba. Sabahtan beri bi stoch bi sow bi gokhan. Gokhan gelmis 28 yasina. Adeleleri sorunlu alip napacaksin?? Eboueyi takimdan cikarip Gokhani mi koyacaksin ?

Stoch kim ? Bize karsi enufak bisey yapamadi adam. Apacinin teki. Bugun ikinci yari oyuna girdi tek bisey yapamadi. Sow ise Necatinin bile yedegi olamaz , Baros gibi biri varken.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Seneye CL var kardeşim alternatifli kadro lazım,kızma hemen.

Seneye CL var kardeşim alternatifli kadro lazım,kızma hemen.

Alternatiflerimiz fener gibi çöp takımın çöpleri olursa fener gibi 0 çekeriz. Adamların oyuncuları şikeyle zor şampiyonluk getirmiş, birde fener forması giyip Avrupada 0 çekme lanetini üzerlerine koymuşlar, bize gelip gül gibi takımımızı niye bozsunlar? Hemde alternatif olarak...

Gökhan 5 yıldır 2007 yılında iyi oynadığı 5 maçın meyvesini yiyor. Hiç bir özelliği olmayan bir futbolcu.

Bu adamı alın Bank Asya liginde oynayan bir takıma koyun, kesinlikle artı bir özelliğinin olmadığını göreceksiniz.

Bu kadar kötü oynayıp da öve öve bitirilmeyen başka futbolcu hatırlamıyorum.

Amrabat ve Ujfa'yı feda ederim ben o kadroda .

Ömer Toprak + Hamit . Yabancı kuralına uygun versiyonu . Kalan 7 yabancıdan birisini bile ligde oynatamamak çok büyük acı verir.

Dunyada topcu kalmadi 3 tane kus alalim isimiz yoktu.. Iyi topcu olabilirler (Gokhan les) ama istemeyiz..

Kardes Burasi Gscimbom forumu karistirdin galiba. Sabahtan beri bi stoch bi sow bi gokhan. Gokhan gelmis 28 yasina. Adeleleri sorunlu alip napacaksin?? Eboueyi takimdan cikarip Gokhani mi koyacaksin ?

Stoch kim ? Bize karsi enufak bisey yapamadi adam. Apacinin teki. Bugun ikinci yari oyuna girdi tek bisey yapamadi. Sow ise Necatinin bile yedegi olamaz , Baros gibi biri varken.

Bold kısmı hariç katılıyorum . Gökhan'da Eboue'yi kesemez ama Gökhan mevkisinin en iyi yerli oyuncusu.

Fenerli dingiller bizim takimdan 1 oyuncuyu bile bu kadar ovmezken belki icimizden birinin bu kadar karsi takimi ovmesini anlayamiyorum. Adamlar Selcuga bule istikrarsiz diyorlar. Elmander gucsuzmus.

Konudan cok uzaklasmisiz. adminler uyarmadan kapatalim artik :D hepinize iyi geceler gscimbom ailesi

Kendin diyon. Istikrarsız ve istikrarsızdı arasında fark var. Istikrarsız olsa böyle istatistikleri olmaz. Biraz mantık.

Bu herif BJK nin hatta Türkiye liginin 1 gömlek üstünde. Doğrusu Şampiyonlar ligi kadromuzda olmasını isterdim. Melo Xelçuk ve Fernandes breh breh breh.

Bir Kilo Altın'ın yanına bir milyor ton demir koysan...

Karşı tarafada bir ton altın koysan hangisi daha değerlidir...?

Elbette Bir ton altın...

Üst Alt