Marcao: "Evet, hatalıydım" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao: "Evet, hatalıydım"

Hatalıydı ama lyundama nın daha yakın durup kademeye girmesi lazımdı o da uyudu herhalde marcao kesin taça atar topu dedi.Zaman birbirlerini tanırlar lyundama bu ihtimali düşünür daha uyanık olur

Top normalden fazla sekti sanki :asd:

Ama öyle basit bir hatayı yapmaman gerekirdi evlad. Bu maç dışında mükemmel. Uzun yıllar kalmalı.

bu seviyeye gelmiş bi oyuncu için fazla amatör hamleydi. daha konsantre olmalıydı maça. saçma sapan bi hatayla 2 puan bıraktık. son düzlükte yapılacak işler değil.

müdahele etmesi gereken sol kanat ve ortasaha denilen beyfendiler yerinde olmayınca sen HATA YAPTIN!
hadi sen bir hata yaptın belki ama önündeki hiç sahada yoklardı.

Stoperde iki genç risklidir her zaman. Bazı pozisyonlarda tecrübe çok gerekli. Tecrübesizliği ve öğreteni olmadığı için kritik hatalar yaptı. Buna rağmen çok yerinde müdahaleleri de var. İşlenmesi gerekiyor ama bize işleyecek sistem yok.

Hay bir de Marcao için Atletico Madrid ilgileniyor gibi bir haber vardı. Şu Erzurum maçını izledilerse vazgeçmislerdir herhalde.

Ben söyleyeyim devre arası transfer döneminden iki kazancımız varsa biri Mitroglu öteki de Luyindama, diğerleri maalesef.

Üst Alt