Marcao Galatasaray'dan Ayrılmak İstiyor İddiası - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao Galatasaray'dan Ayrılmak İstiyor İddiası

Zaten durdukça daha kötüye gidiyor. Herifin yaşı olgunlaştıkça oyunu geriledi, inanılmaz bir şey. Geçen yıl ligde uçan kaçan herife ŞL tecrübesi verdik, artık Antep deplasmanında rakibinin içinden geçmek için çaba harcıyor. Sol ayaklı hasından bir stoper bulursak gitmesinde bir sakınca görmüyorum.

Oynadığı dönem içinde takımın en potansiyelli oyuncusu olarak gösteriliyordu. En az 20'ler falan konuşuluyordu. Oyun kuran defans oyuncusu azdı, 20 milyon euro altı bonservisle göndermek aptallıktı.

Yalnızca yarım sezon sonra 4-5m euroya düşürmüşler bonservis bedelini :asd:

Daha komiği şu

O gün Marcao'ya sallayıp Luyi övenler bugün gelmiş Luyi'ye sallayıp Marcao'yu övüyor.

Neyse Marcao da o dönem bayağı yağ yığını olmuştu, kötü de oynuyordu ancak arkasında durunca toparladı kendisini. Hiç bir oyuncuyu çöpe atma lüksümüz yok.
Tutarsizlik iste. Bunu yapanlar dun ne dedigini hatirlamiyor bile , gunluk performansa gore oyuncular ya yuceltiliyor ya da cop bidonu ilan ediliyor.

Daha dune kadar Luyindama ligin en iyi stoperiydi, herif sakatlandi, sakatliktan sonra hoca Donk ve Marcao'yu tuttu, hemen formda olmasini beklemek sacmalik. Bu tur ciddi sakatliklarin ardindan epey toparlanma suresi oluyor, ayrica Luyindama ve Marcao'nun iyi oynadigi donemde onlerinde daha iyi oyuncular vardi. Suan sadece Taylan garibim tek basina defans onunde olusan bir engel olmaya calisiyor.

Donk daha gune kadar coptu, gitmesi gerekenlerin basinda geliyordu simdi o ayni kisiler gelip cok iyi stoper diyorlar. Ne desek bos.

Bugun bir iki tane kaynakta Luyindama satilacak, degeri 6-7 milyon euro en fazla diye haberler cikmasina ragmen bilerek o haberleri paylasmiyorum cunku oyuncuyu goz gore degersizlestiriyoruz.

Ayrica Muslera da ciddi bir sakatliktan cikacak, simdiden merakla bekliyorum nasil acimasizca onu cop ilan edecegiz. Yakinda Okan ve Fatih daha iyi diyenler de cikarsa sasirmayalim.

Üst Alt