Marcelo Bielsa'ya Teklif Götürsek, Sizce Kabul Eder mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcelo Bielsa'ya Teklif Götürsek, Sizce Kabul Eder mi?

Arkadaşlar riekerink'le çok uzun gitmeyeceği belli hatta bugün gece veya yarın ani bir karar çıkabilir şu an boşta bielsa var ama şartları çok ağır olur devre arası 4-5 transfer ister sizce yeni teknik direktör konusunda kime teklif götürmeliyiz ama en mantıklısı bielsa gibi geliyor :eek:ley:

Zaten gelirse en kral adamı Tolga Ciğerci olur onun temposunu muazzam kullanır selçuk, sneijder direk bay bay çeker 2 tane sağlam bek ister diğer bekleri ne yaparsanız yapın der ayrıca lider bir stoper ister eren pivot olacaksa yanına hızlı ayağına top yapışan bir santrafor ister bizim yönetim de sağolun der geri çekilir :asd22:

Riekerinke cok sovdum kaldiramayacagini dusundum ama kabak gibi ortada bazi seyler kardesim. Bir ust futbol akli olmadan basarili olmasi imkansizdi. Yardimcilari desen ondan hallice adamlar. Malesef isin sonuna geldik. Iyi niyetinden egitmenliginden suphem yok. 8 yasindaki cocuklara guzel bir futbol mentalitesi verebilir ama 30 yasindaki adamlara verebilecegi birsey yok.

Ve malesef bizim ulke oyuncusuyla taraftariyla bielsa gibi manyaklarla layik bir topluluk. Bagiracak cagiracak damacana ile calistiracak. 200 metre surunerek gidecek tam bizlik adam.

Belki basarisiz donemler gecirebilir ama bu lig ve oyun tarzi tam da o adama uygun. Zaman gecmeden getirip 2 yili kurtaralim. Dursun denen adam gittigindr yeniden yapilaniriz belki

Riekerinke cok sovdum kaldiramayacagini dusundum ama kabak gibi ortada bazi seyler kardesim. Bir ust futbol akli olmadan basarili olmasi imkansizdi. Yardimcilari desen ondan hallice adamlar. Malesef isin sonuna geldik. Iyi niyetinden egitmenliginden suphem yok. 8 yasindaki cocuklara guzel bir futbol mentalitesi verebilir ama 30 yasindaki adamlara verebilecegi birsey yok.

Ve malesef bizim ulke oyuncusuyla taraftariyla bielsa gibi manyaklarla layik bir topluluk. Bagiracak cagiracak damacana ile calistiracak. 200 metre surunerek gidecek tam bizlik adam.

Belki basarisiz donemler gecirebilir ama bu lig ve oyun tarzi tam da o adama uygun. Zaman gecmeden getirip 2 yili kurtaralim. Dursun denen adam gittigindr yeniden yapilaniriz belki

3 hoca değiştirip hala başarısız olunuyorsa sorun yönetimdedir bence. Tez zamanda defolup gitmeleri dileğiyle.

3 hoca değiştirip hala başarısız olunuyorsa sorun yönetimdedir bence. Tez zamanda defolup gitmeleri dileğiyle.

Valla ünal aysal çok kötü işler yapmış olabilir onun yanında iyi işlerde yaptı hatta onun kadar dik duran bir başkan yoktu adam çıkıp açık açık her şeyi söylüyordu hakemler yüzünden basket finalinde son maça bile çıkmadı en ufak hatada direk yüzlerine vuruyordu şimdi bu yönetime bakıyorum hakemler hakkında 1 açıklama dahi adam akıllı yapılmadı rakipler 8-10 puan arası hakemlerle aldı ama bizim nereden baksanız bir çok puanımız öyle gitti sus pus olana bu hayatta kimse acımaz bu görüşe katılıyorum yönetimden başlayıp en altta kadar her şey değişmeli yoksa kendi sonumuz olacak :eek:ley:

Lille i satın alacak Gérard Lopez in hoca adayı bielsa dır eli kulağında yani.

Envoyé de mon InFocus M808 en utilisant Tapatalk

O zaman iki tehlike var
Hagi-boer
Gecen schaaf falan geciyordu.

Tabi en olasi ihtimal hoca ilr devam etme karari alinmasi. Soyle aralik gibi 3 yenilgi daha ekleyip hoca aramaya cikariz. Ocak gibi getirdik mi sahaneee

Üst Alt