Marcelo Lippi l Haberleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcelo Lippi l Haberleri

Cevap: Marcello Lippi derbiye geliyor!

Ya abi Lippi tamam iyidir adam babadır ama heriften artık geçmiş ya. Yani şöyle düşünün adamda o hırs o heyecan yok, yani alacağı paraya bakar. Misal Alex Ferguson o adam kendi takımını yönettiği için başarılı o adamı siz o takımdan koparırsanız zaten iplemezki başka takımı. Lippi herifin ne amacı ne hedefi var, çok mu seviyor Galatasaray'ı. Misal Aragones ipledi mi Fener'i, çokta tın dedi parasını aldı çekti gitti.

Kötü teknik direktör demiyorum o kadar futbol cahili değilim ama şu an ve Adnan Polat gitmedikçe değişmeyecek olan öyle bir ortam var ki bizim takımda, futbolcular eğer bu herifi takmazsa bu herif iplemez, aman babane der, ben paramı alır gerekirse çeker giderim der. Bize öyle bir teknik direktör gerek ki futbolcununda yönetiminde anasını ağlatsın, hırslı olsun, kendini göstermek istesin, başarıya aç olsun, sert olsun, iletişimi iyi olsun, basit çıkarlar peşinde koşmasın az birazda genç olsun.

Cevap: Derbiye geliyor!

63 yasındaki adam mümkünse gelmesin... bize laudrupu alsınlar. o adamı begeniyorum ben..

andre villas-boas'ı cok begeniyorum ben de hem genc hem de mourinho ile yetişmiş. hatta ona ozenip tugaya bıraksınlar bile isterim takımı :D nasılsa 1.5 sezon elimizde bişi yok.. alt yapıyı da iyi biliyor.. ama sabır gosterilmeli o da bu yonetimde yok..

Yabancı olacaksa :Lucescu veya Magath

Yerli olacaksa:Tugay,Tolunay Kafkas gibi isimler

Tolunay Kafkas

Lucescu

Abdullah Avcı

Bu içinden biri gelmesi lazım bize bence...

Türk olarak Tolunay Kafkas isminden başka bir isim düşünülmesin bence.

Yabancı hoca olarak Lippi gayet uygun bir isim.Steve Mc Claren veya Van Gaal de süper olur.

Yahu ne Lippi si ya şaka mı 63 yaşındaki adam Türkiyeyi anlayıp çözecekte pehh.

Ahmet Çakar ve Telegol ekibi gibi varoş tayfası Lippi'ye de, futboldan anlamıyor diyebilir.

Tolunay kadar itici bi adam olamaz futbolculuğundada sevmezdim . Yerli olacaksa Abdullah Avcı'dan başka hiçbiri yakışmaz .

lippi muthis olur.

4-3-1-2 oynatir uefa yi aldigimiz dönemdeki gibi.

Lippi'nin bizim ligi çözmesi kolay olur . İtalya'da defans futbolu oynanıyor ayrıca kasaplarada alışkındır. Luce'de kolay çözmüştü ligi çünkü o da italyan takımını çalıştırmıştı.Hollanda 'lı ve İspanyol hocaların çok ters gelmesi normal bize ..

Lippinin hocalığına lafım yok..Gelecek yılların takımını kurabilirmi..Bence bunu sorgulamalıyız..İlla gelecek yıl şampiyon olacaz diye birşey yok..Böyle yola çıkılırsa hüsran olur..3 sene daha boşa gider..

Lippi gelirse servet adamı olur demedi demeyin:D

Üst Alt