Marcelo Resmen Lyon'da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcelo Resmen Lyon'da!

lyon un oraya almak istediği adamların maaşı yüksekmiş marcelo nun maaş düşük olunca uzun vadede daha hesaplı geliyormuş falan filan biri anlatıyordu dün gece

aboubakarın peşinde newcastle-rennes ve son olarak swansea var.10-12 milyon avrolar konusulyo.onu unutsunlar.paranın yarısını zaten harcadılar.burak yılmaz,kanat ve belki bi stoper alılrlar.

Beşiktaş bu sene iyi bir forvet alamazsa işler sarpa sarabilir. Hala ortada doğru düzgün bir forvet yok ve takım CL'de oynayacak. Bu saatten sonra Aboubakar'ı alamazsan kusura bakma kimse sana as forvetini vermez.

Tam suresini bilmiyorum. Her takimin kendisine gore anlasmasi var UEFA ile. Bunlari gerci KAP a bildirmislerdi diye hatirliyorum ama detaylari bilmiyorum.

son sezon sanırım

aldıkları borç ta gelecek seneye hazırlık olabilir,faiz yükünü azaltmak için

temlikleri var mı gelirlerinde yoksa gelen para olduğu gibi kasaya giriyor mu bilmiyoruz ,giriyorsa eğer seneye onlarda iyi saldırır piyasaya,olan fenere olur

Abu isi bitti onu alamazlar..o parayla forvet sag acik ve orta saha almalari lazim yoksa takim eksik kalacak.o yuzden marcelonun gitmesini hic istemiyordum bjk cok eksik kalacakti ama hayirlisi olsjn bakalim

Burak ve Lens gelir. Böylelikle geçen sezonun üstüne bir şey katamadan lige başlarlar, rakiplerin hepsi çok güçlenmişken.

:)

Defansin bel kemegi gitti.Pepenin yanina marcelo ayarinda birini bulmalari imkansiz.8.5 un yarisini harcamislar zaten.Bu kalan parayla Burak i alirlar.Abu falan imkansiz 10 falan istiyorlar onun icin.Her sekilde gecen seneden daha zayif bir kadro ile girecekler lige.

2 senedir şamp olmalarına rağmen kiralık zor oyuncu alıyorlar satacak birşeyleride yok bu sene şamp olursak kapatır bunları dükkanı

Üst Alt