Marcos do Nascimento Teixeria Galatasaray'a Geliyor! - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcos do Nascimento Teixeria Galatasaray'a Geliyor!

He sadece cengo ve yönetim. Fatö'den habersiz yapılıyor her şey.

Yalnız tutarsa bugün atıp tutan herkes fatö transferi diye ötüp durmaya başlar.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Atıp tutanlar zaten Terim transferi diye atıp tutuyor. Öven biri de yok. Tutarsa tabi ki övülecek.

Çelişen bugün komisyon transferi diyenler olur bu durumda Terim’in 2. Dönemini referans gösterip.

Atıp tutanlar zaten Terim transferi diye atıp tutuyor. Öven biri de yok. Tutarsa tabi ki övülecek.

Çelişen bugün komisyon transferi diyenler olur bu durumda Terim’in 2. Dönemini referans gösterip.
Hangi mesajı okuduysam cengo ve yönetim yazıyor. Daha fatö'ye denk gelmedim. Transfer gerçekleşir ve tutarsa her yer fatö yaptı, fatö hozam falan yazmaya başlar.

Beyler dün de yazdım takımının kötü olmasının bir önemi yok.. Lig 14.sü Alanyanın stoperi Merih belki de ilk yarı mevkiinin en beğenilen ismidir.. Alındıysa hayırlı olsun demek düşer umarım uygun maliyetle gelir

Ben zaten fatöcü değilim. Kalkıpta bir Galatasaray hainini destekleyecek değilim. Geçmişte o hatayı ben de yaptım. Şimdi gözümüz açıldı İnşallah senin de açılır renkdaş. Bir hainin peşinden koşma bence.

Kimsenin peşinden koştuğum yok. Zaten tam tersi derken düşman gibi davranmanı kastettim.

Kadro kurar ve başarısız olursa eleştirilir.Tudor’u da 2. Senesinde eleştirmek makuldü. Çok para harcayacağımızı da düşünmüyorum açıkçası ki zaten yok.

En kötü aldığımız fiyata satarız.

Muhtemel 7.5-10 Milyon

Başarılı olursa baya 12-13 bandında olur.

Bizim lig için EPL hariç üst sınır bu bant diye düşünüyorum.

abi koy o zaman şimdi marcao'nun 3,5 yıllık sözleşmesine 35 milyon euro'ya serbest kalır maddesi ne yani adam oha çüş falan mı diyecek?

Hangi mesajı okuduysam cengo ve yönetim yazıyor. Daha fatö'ye denk gelmedim. Transfer gerçekleşir ve tutarsa her yer fatö yaptı, fatö hozam falan yazmaya başlar.

bu herifde nerden cikti... ulan ft nerden tokatlayacagini sasirdin be

@Hayri Cund Fatih Terim istifa etsin diye yapıyorlarmış transferi

hocanın verdıgı lıste fatih abı

Scout önerisi olduğu aşikâr işte.

Fatih hocam da stoperden pek anlamıyor zaten. Trajikomik olan konuda kendisi stoper olması zamanında.... gerçi onun oynadığı dönemde az kalsın kümeye düşüyorduk ve şampiyonluk görmedik.

Terim zaten klasik stoper profilindeki oyuncuları pek sevmiyor, hatta Ozan'ı bile hiç tuttuğunu sanmıyorum. Son senemizde Semih-Dany oynuyordu, ertesi sene aldırdığı Chedjou'da yine seri, ayağı iyi bir stoperdi. Bizde bir ağırlaştı falan geldikten sonra bişeyler oldu da neyse. Stoper özellikleri ortalama ise, hızı ve geriden topla çıkması iyiyse Terim için biçilmiş kaftan zaten. Çok öyle potansiyel aramanıza gerek yok. Böyle olunca da yan toplar falan sorun oluyor işte neyse artık.

Fatö diye aradıysan bulamaman normal.

Bana kalırsa oyuncu iyi de çıksa kötü de çıksa hocaya yazar.

3.5a alırız parlar devler peşine düşer bir bakmışız 6 milyona gizli opsiyon konulmuş uçup gider.. Veya en iyi ihtimalle eski kulübüne sonraki bedelden %25 pay veririz..

Bakin FM, FIFA falan uzerinden bu tarz oyunculari degerlendirmek dogru olmaz. Videolar da yaniltici olabilir.

WhoScored istatistiklerine gore ligde en az 5 maca cikan stoperler arasinda (totalde 47 oyuncu) Marcão:
  • Rating: 7.18 ile ligde 4. sirada
  • Top calma: Mac basina 1.9 ile ligde 4. sirada
  • Top kesme: Mac basina 1.9 ile ligde 21. sirada
  • Faul: Mac basina 0.8 faul yapma ile en az faul yapan 9. oyuncu
  • Normalde yazmam ama goze carptigindan yaziyorum, acik ara en cok faul yapilan defans oyuncusu mac basina 2.1 ile
  • Kirmizi karti yok, 4 sari karti var
  • 14. hafta maca kaptan olarak cikmis
  • Uzaklastirma: Mac basina 5.8 ile ligde 10. sirada
  • Toplam 2 golu var, ligde 2 veya daha fazla gol atan 5 stoper var
  • Kazanilan hava topu: Mac basina 3.2 ile ligde 11. sirada
  • Basarili kisa pas: Mac basina 30.9 ile ligde 20. sirada, basarisizda ise 4.9 ile ligin en kotu 5. stoperi
  • Basarili uzun pas: Mac basina 4.4 ile ligde 13. sirada, basarisizda ise 3.3 ile ligin en iyi 11. stoperi
  • Anahtar istatistik: Mac basina 0.8 basarili dribbling ile ligde 2. sirada
Yani buradan ne sonuclara varabiliriz? Rating cok ama cok olumlu, bol bol hamle yapip top kapan bir stopere benziyor, ciddi anlamda da riskler aliyor herhalde ofansif olarak. Topla cikan solak stoper profili var ama cok kisa pas hatasi yapmasi ciddi bir "red flag." Disiplin sikintisi yok hatta liderlik vasiflari da var gibi gorunuyor, videoda da gorundugu uzere surekli cevresiyle iletisim kuran bir stoper.

Karsilastirmak gerekirse, bu sene belki de ligin en iyi genc stoperi Éder Militão (Porto) ile kiyaslarsak; top calma, daha az faul yapma, daha cok faul yapilma, uzaklastirma, pas bloklama, goller, uzun pas ve dribbling konularinda Marcao daha iyi. Rating, top kesme, daha az kart yeme, sut bloklama ve kisa pas konularinda ise Eder Militao daha iyi. Hava topu kazanma konusunda ayni seviyedeler.

Ozetle istatistikler cok umut verici. Tam ihtiyacimiz olan tipte stopere benziyor. Tek endisem ergen taraftarimiz. Ligin acik ara en sabirsiz ve tahammulsuz taraftar grubu bizde ve su anda da ozellikle barut ficisi gibiler. Bu adam da haliyle riskler alan bir stoper oldugundan topla cikip hata yaptigi her an "auvvv" cekilecektir. Umarim bu tutum gelisimini baltalamaz, psikolojisi saglamdir ve bu istatistiklerin uzerine koyarak devam eder.
Ewt tebrikler rengim mantikli bir onizleme sunmussun

ub.msji

Üst Alt