Mariano Devreyi Kapattı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mariano Devreyi Kapattı!

Denayer iyi oynamisdi sag bekde acikcasi, ama Malatyaya karsi bir cöküs yasayacak gibime geliyor.
Marianosuz 2 mac dayanmamiz lazim, dayanamazsak zaten dukkani kapatalim bence.

denayer stoper dışında her yerde nispeten daha iyi oynuyor bu çocuğa kim senden stoper olur demiş tanımayı isterdim ! mariano gibi olması imkansız ama inşallah 2 maç bizi idare eder denayer

a17E6d.jpg

Denayer iyi oynamisdi sag bekde acikcasi, ama Malatyaya karsi bir cöküs yasayacak gibime geliyor.
Marianosuz 2 mac dayanmamiz lazim, dayanamazsak zaten dukkani kapatalim bence.

kaçırdığımız 1 şey var. Mariano sağ kanatta hücumun kendisi..Tek başına üstleniyor neredeyse bu görevi. Hal böyle olunca onun bıraktığı boşlukları kapatmak adına Ndiaye hücuma çok çıkmıyor. Akhisar maçında Marianonun oyundan alınması bize maçı getirdi bnc. yerine giren Denayer Marianoya göre daha savunmacı 1 bek. Bu yüzden Ndiayeyi hücumda kullandık ve çok iyi işler yaptı. (rakibin 10 kişi kalması ve orta sahalarının oyundan düşmesi de bunda etkili olmuştur illaki)

Yani demem o ki, Denayer tercihi Ndiayeyi daha olumlu kullanmamızı sağlayabilir.

kaçırdığımız 1 şey var. Mariano sağ kanatta hücumun kendisi..Tek başına üstleniyor neredeyse bu görevi. Hal böyle olunca onun bıraktığı boşlukları kapatmak adına Ndiaye hücuma çok çıkmıyor. Akhisar maçında Marianonun oyundan alınması bize maçı getirdi bnc. yerine giren Denayer Marianoya göre daha savunmacı 1 bek. Bu yüzden Ndiayeyi hücumda kullandık ve çok iyi işler yaptı. (rakibin 10 kişi kalması ve orta sahalarının oyundan düşmesi de bunda etkili olmuştur illaki)

Yani demem o ki, Denayer tercihi Ndiayeyi daha olumlu kullanmamızı sağlayabilir.

Tespit guzel ben farketmemisdim acikcasi, ama dusununce gayet mantikli. Ndiayenin gelecek macta bakmak lazim, muhtemelen sag bekde Denayer oynar tekrar.

Üst Alt