mario balotelli | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
46219
MARIO BALOTELLI

Forvet

Doğum Tarihi: 12.08.1990

Doğum Yeri: Palermo, Italy

Oynadığı Takımlar:

2005-2007 AC Lumezzane Berretti

2007-2010 Inter Mailand

2010-2013 Manchester City

2013- AC Mailand

Boyu: 1.90​

Lakabı: Balo

Evet Arkadaslar İtalyanlar kendi kaynaklarıyla Balotelli-Galatasaray haberi yapıyor. Bizim yönetim yalanlamadığı sürece rüya devam eder....

Bu arada Asaletin Yeter söyle bir sey yazdi:

Asaletin Yeter ‏@asaletinyeter_

Sonuç olarak Balotelli işi doğruymuş arkadaşlar

Bence Yönetim su anda Balotelli ile bir ön Anlasma yapmak istiyor ve

Sezon Sonunda Balotelli Drogbanin yerine gelecek.

Drogbanin Menejari su anda Drogba icin yeni bir Klüp ariyor. (Santos Baskani aciklandi)

[media]

Gel artik ulan!

Balotelli.jpg

Sonumuz Demirörenin BJK sinden bile beter olmaz inşallah.

Bu ne kardeşim ona 10m euro ver buna 15m euro ver. onun yıllıgı 5me ruoya öbürünün 6 m euroya gelirken git yine o ayarda transfer yap..

GS işin futbol kısmını bırakıp piyasa kısmına girmeye basladı iyice. Biz bunu daha önce denedik Jardeli aldık 25m euroya UEFA dan sonra ama yemedi.Krize girdik

Çok yanlış işlerin peşine düşüyoruz işin maliyet kısmını resmen bırakdık. Acaba diyorum kulübü borç yükünün altına sokup rivbayı falan mı sattırmak istiyorlar rant sağlamak için.

İnsanın aklına komlplo teorileri gelemye başlıyor paranoyaklaşıyor iyice

Aşırı sevirim. Robben ve Rooney den sonra en çok istediğim 3. oyuncu diyebilirim dünya sathında.

Drogba sonrasi krizini cozer. Taraftarin on yargılarını 2 haftada yıkar.

Ikna edilir. Sneijder i getirmissin sen takıma sonuçta.

Tek uçuk nokta bonservisi olacaktır orada da Ünal başkan kendini gösterecek artık.

Yaz dönemi için birinci hedef olmalı eğer gelirim dediyse.

-Tapatalk-

Gelirse çok sevinirim, olumsuz düşüncelere nazaran ben gelirse çok fayda sağlayacığını düşünüyorum. Drogba'dan sonra kesinlikle o boşluğu doldurabilecek kapasitesi var. Ali Sami Yen zeminine bir çıksın ondan sonra herkesin olumsuz düşüncesi ortadan kalkar. Yeterki ciddi ciddi isteyelim ve Aysal'da taşın altına elini soksun:)

Üst Alt