Mario Lemina 1 Sene Daha Kalıyor İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mario Lemina 1 Sene Daha Kalıyor İddiası!

Kiralık ücreti vermiyor da olabiliriz. Kendisi de cüzi bir miktar alacaksa kalabilir. Ayrıca ilk 11 oynaması çokta şart değil zaten 8 yabancılı sistemde rotasyon için bile kalabilir.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İşte en mantıklı yorum.
Hem yönetici hem taraftar olarak bu tarz mantıklı yorumların çoğalması şart,
Bir as oyuncu sakatlandığı zaman ondan sonra ağlamaya başlıyoruz.
Sakatlanma riskine göre sözleşme yapılır.Alternatif kadro açısından çokda güzel olur.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gercekten tekrar kiralamak gibi bir yanlis yaparlarsa, o vakit kiralik ücret ödemezdim bile, adam durmadan sakatlaniyor, iyi bir sezon gecirirse southampton karli cikacak bu isden oyuncuyu belki satarak.

bu habere sevindim eli belinde dolaşan orta saha oyuncularından sıkıldım
Herkese müzmin sakat diyip duruyoruz.Fernando da müzmin sakattı
Sevillada taş gibi oynuyor oyunculara bok atacağımıza dönüpte teknik heyete bakmak lazım.
Fernando sakat Falcao Sakat Lemina Sakat o sakat bu sakat Lemina dönsün avrupaya iyi bi kampla
tüm sezon oynar

Abi basarisiz bir sezon geciyorsun ve bunun en buyuk 3 nedeni olur forvetin iyi degildir ortasaha oyuncarindan yeterince katki alamamisindir.Ve biz Seri Ve leminayi tutmaya calisiyoruz .Ortashaa cok onemli yerlerine daha iyi adamlar bulabiliriz.Daha iyilerini bulamasak bile lige daha uygun daha sert daha agresif daha cok mucadele eden iki ortasaha bulabiliriz .

Bu kötü hava da ne dir.

Lemina kötü Adam değil.
Kalsın, ikinci senesinds performans çıkışı beklyiorum.

Pesimist Cemaat basmış buraları

20 maça çıksa bile farkını ortaya koyar.. ama kiralama ücreti ödemeden cüzi maaşla işi çözmek lazım.. dağıtılacak tek kuruş yok.. leminsnin zaten futbolunu kimse tartismaz en büyük sorun sskatliklar

takımda topçu diyebileceğimiz 4 şahsiyetten biri lakin sakatlık problemi nedeniyle düşük ücretlerle anlaşılabiliyosa kalsın
yoksa riksli.

1. Sakatlıkları sebebiyle kariyeri boyunca hep devamlılık problemi yaşamış biri; sadece bizde böyle değildi yani...

2. En sağlam haliyle bile; 6 numara için haddinden fazla savruk- dağınık, 8 numara için yetenekleri kısıtlı...''Artık'' mevkisinin ''Tam'' adamları olan orta saha futbolcuları istiyorum, çok bir şey değil!..

Üst Alt