# Marlos Romero Bonfim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Marlos Romero Bonfim

Cevap: # Marlos Romero Bonfim

sao pouloda kıralık,uruguay takımına gıtmıs bedelsız sao poulodan onlarda tekrar kıralık vermıs sao pouloya.

Videolardan izleyenlerin birçoğu beğenmiş, "iyi oyuncu gibi" falan diyor, çok şaşırdım. Ben de tanımıyorum ve sadece videolara bakarak konuşuyorum; şu haliyle çok yetersiz görünüyor. Carrusca'dan daha fazla katkı yapacağını sanmam. Tahminim de zaten alınırsa Carrusca Vol.2 tadında olacağı yönünde. Çok büyük ihtimalle Galatasaray'da ilk 11 olacak seviyede değil gibi duruyor, yaşına ve videolara bakılırsa potansiyel olarak o seviyede olduğu dahi şüpheli. Alınırsa umarım yanılırım tabi.

boy 1.73

kilo 69

Bu bile yanlis bir secim oldugunu gostermeli. Adamda futbolcu fizigi yok, burada zavallimi konserve yaparlar. Ronaldinho bile iyi zamaninda tas gibi vucuda sahipti, bu adam Ronaldinho'dan cok daha teknik olmali ki fizik acigini kapatabilsin ama gorunen o ki, oyle de degil. Iki calim attigi videolara kanmayin, Brezilya'da onlari yapamayani okyanustaki kopekbaliklarina yediriyorlardir.

boy 1.73

kilo 69

Bu bile yanlis bir secim oldugunu gostermeli. Adamda futbolcu fizigi yok, burada zavallimi konserve yaparlar. Ronaldinho bile iyi zamaninda tas gibi vucuda sahipti, bu adam Ronaldinho'dan cok daha teknik olmali ki fizik acigini kapatabilsin ama gorunen o ki, oyle de degil. Iki calim attigi videolara kanmayin, Brezilya'da onlari yapamayani okyanustaki kopekbaliklarina yediriyorlardir.

Videolardaki defansı Aydın bile paramparça eder

bileklerine hakim ve çabuk ayaklara sahip bir oyuncu

her iki ayağını da kullanabiliyor (aslen solak)

sol açık, sağ açık ve forvet arkası oynuyor

en önemli eksikleri:

1. güçlü değil

2. fuleli değil

ikili mücadelelerde oldukça güçsüz olduğu ortaya çıkıyor

Marlos videolardan anladığım kadarıyla teknik kapasitesi yüksek her 2 kanatta ve forvet arkasında oynayabiliyor ama 2 milyon euro olması beni ciddi şekilde düşündürüyor açıkcası :D

Üst Alt