Marquez'in Galatasaray Heyecanı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marquez'in Galatasaray Heyecanı

Cevap: Marquez'in Galatasaray Heyecanı

İki tane yanyana kazmanın oynamasındanda iki tane teknik olup agır oyuncu oynamasını tercih ederim.

Marquez'i falan bırakalım kulübede Emre ile Ali beklerken Marquez lüks olur. Hem illa stoper alıcaksak daha öncede söylediğim gibi Puyol tarzı bir adam lazım.

Defans oynayacaksa gelmesin bence,defansı önde kuruyoruz zaten 2 tane ağır oyuncuyla kevgire döneriz.Bize hızlı ve kafa toplarında iyi olan bir defans lazım.

..................xxx.......................

Sabri.....Neill......Marquez....Hakan

Güzel olur. :)

Orta sahayla alakasi yok. Ispanya´mi burasi? Döve döve sindirirler Marquezi o bölgede Türkiye´de. Elano sinmis Marquez´mi oynayacak önlibero olarak? Sacma bi karar olur.

Marquez´i Neill´in partneri olarak hayal ediyorum. Müthis de olur.

elanonun sinmesi normal çünkü elano forvet arkası yada sağ açık oynar önliberoda ne işi var biz oynattık ayrı

inşallah gelir be hiç problem kalmaz defansta ...düşünsenize lucas ve merquez avrupa'nın en iyi defans hatlarından biri bizim olur...bi de sabri yerine biri gelse..

Neill olmasaydı çok iyi bir transfer olurdu Marquez ama Neill varken gerek yok.Daha önce de söyledim; Neill'in yanına daha agresif, hızlı, çevik bir stoper lazım.

hakan baltanın son haftalarda stoper oynamasından bellidir rijkaardın diğerlerini düşünmediği, belki ali turan oturabilir o pozisyona. ben marquez in çok faydalı olacağını düşünüyorum.

Arkadaşlar Avrupa'da piyasası olan süratli stoperlere birkaç örnek verir misiniz?Ciddi soruyorum,Marquez'le Neill'la bir kıyaslayalım hani ezbere konuşuluyorsa eğer o tabuyu yıkalım

Üst Alt