Marsilya Başkanı: "Lucho için en ciddi teklif Fenerbahçe'den" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marsilya Başkanı: "Lucho için en ciddi teklif Fenerbahçe'den"

Cevap: Marsilya Başkanı: "Lucho için en ciddi teklif Fenerbahçe'den"

lan herkes de uzman olmus, herkes gelecegi goruyor

bi susun la

lucho cok iyi ya,aslinda bize lazim.

bizim almamiz lazim.

alex yavas yavas yolcu gibi,lucho gelirse alex yedek kalir.:D

Lucho, Fenerbahçe için nokta atışı bir transfer olur bence.

Cevap: "En ciddi teklif Fenerbahçe'den"

İyi futbolcu ama bu adamdan maksimum verin alınmak isteniyosa Alexin mevkiinde oynatılması lazım.Eğer sen orta sahada basıp koşmasını beklersen verim alamazsın Luchodan

oha bu yorumu da okudum ya, artik kesin cennet'e giderim, yahu arkadas salliyorsun da bari bu kadar sallama be ziya.

Çok kötü olur eğer alırlarsa.Eksik bölgelerine güçlü transfer.

lucho benim bildiğim emre gibi selçuk inan gibi bi adam alex le ne alakası var savunma bakımından da iyi. tam bi orta saha

lucho benim bildiğim emre gibi selçuk inan gibi bi adam alex le ne alakası var savunma bakımından da iyi. tam bi orta saha

kesinlikle katılıyorum ve alex tipinde diyenlerede inanamıyorum. lucho en modern orta saha tipidir. cok kosar ve inanılmaz bir tekniğe sahiptir. ayrıca marsilya bu adam için daha 1 sene önce 18 m euro ödedi ve bence lucho için 13 m euro az bile. keşke biz alsak selcukla beraber inanılmaz bir ikili olurlar. alırlarsa f5 arayı cok acar

Emre - Lucho - Alex üçlüsü TSL'yi altını üstünü getirir fakat CL'de averaj takımı olur. Gelen gidenden 5 yer.

Üst Alt