Marsilya, Juventus, Olympiakos Volou ve Fenerbahçe (Karşılaştırma) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marsilya, Juventus, Olympiakos Volou ve Fenerbahçe (Karşılaştırma)

Cevap: Marsilya, Juventus, Olympiakos Volou ve Fenerbahçe (Karşılaştırma)

masumiyet karinesini hiçe sayan bir konu daha.. cekin su grafikleri gözüm görmesin.. + fb şike yapmamıştır ama 58. maddenin değişmesi lazım Türk futbolunun marka değeri içün bunu da belirtmek isterim

Evrensel Masumiyet Karinesi: Soruşturma sırasında zanlının ya da zanlıların iftiralardan uzak tutulması, Savunma hakkının korunması

Fenerbahçe Muz Cumhuriyeti Masumiyet Karinesi: Olayların örtbas edilmesi, görmezden gelinmesi, olayları gündeme getiren savcının hakiminin tehdit edilmesi

Ben size söyleyeyim Feneri 5 ligde düşürseler, İBB'yi fenere peşkeş çeker ufak bir isim değişikliğine giderler olur asıl takımları süper ligde oynarken 2. takımları alt ligden yukarıya çıkar sonra tekrar birleşirler. Böylece gemilerini yürütürler. BozBaykuştan Bozma kanarya olurlar. Zaten geçtim hakkettiği gibi 5 lig düşürmeyi, 1 lig bile düşürecek dürüst, mert, yürekli yöneticler tarafından yönetilmiyoruz. 6 ay önce çıkarttıkları yasayı UTANMADAN değiştiren meclisi patagonyada bile bulamazsınız!!!

üçüde fb den büyük kulüp olympiakos un avrupa daki kariyeri yeter fb ye

Ben size söyleyeyim Feneri 5 ligde düşürseler, İBB'yi fenere peşkeş çeker ufak bir isim değişikliğine giderler olur asıl takımları süper ligde oynarken 2. takımları alt ligden yukarıya çıkar sonra tekrar birleşirler. Böylece gemilerini yürütürler. BozBaykuştan Bozma kanarya olurlar. Zaten geçtim hakkettiği gibi 5 lig düşürmeyi, 1 lig bile düşürecek dürüst, mert, yürekli yöneticler tarafından yönetilmiyoruz. 6 ay önce çıkarttıkları yasayı UTANMADAN değiştiren meclisi patagonyada bile bulamazsınız!!!

Helal Reis yine bombaladın:)

Bence bunu Bank Asya'ya düştüklerinde bile yaparlar.

Çünkü onlar kirli Aziz Yıldırım İmparatorluğu'nun verdiği aşırı güven ile bunu kaldıramazlar. Türk futboluna faşizm getirdiler.Hatta sporu da aştım,Türkiye'nin en güçlü kurumu olarak görüyorlar kendilerini ve kaldıramıyorlar onlara en küçük eleştiri geldiğinde. Alışmış kudurmuştan beterdir. Ama Türkiye şişirdi fb'yi ve başına bela etti,o yüzden ne yapacağını bilemiyor şimdi kimse.UEFA ile bile pazarlık masasına oturan bir ülke olduk fb için. Söyleyecek kelime mi kaldı Allah aşkına?!

Ben buna inanmıyorum. En azından ayıkken kurduğumuza inanmıyorum. :asd: Onlar olsa olsa bizim Şizofren tarafımız olabilirler. Biz nekadar dürüst, adil, mert ve temizsek onlar o'kadar yalancı, dolandırıcı, namert ve kirliler ;)

pardon karıştırdım fb de bizim yan sanayimiz sonuçta fb yide GS lılar kurdu aynı hesap :)

O'zaman slogan belli. Faşizme karşı omuz omuza :) Türk futbolunda devrim zamanı gelmiş demektir. Faşo ağayı içeri tıktık birde ağzına çocuk bezi geçirsek!!! ;)

Bence bunu Bank Asya'ya düştüklerinde bile yaparlar.

Çünkü onlar kirli Aziz Yıldırım İmparatorluğu'nun verdiği aşırı güven ile bunu kaldıramazlar. Türk futboluna faşizm getirdiler.Hatta sporu da aştım,Türkiye'nin en güçlü kurumu olarak görüyorlar kendilerini ve kaldıramıyorlar onlara en küçük eleştiri geldiğinde. Alışmış kudurmuştan beterdir. Ama Türkiye şişirdi fb'yi ve başına bela etti,o yüzden ne yapacağını bilemiyor şimdi kimse.UEFA ile bile pazarlık masasına oturan bir ülke olduk fb için. Söyleyecek kelime mi kaldı Allah aşkına?!

Renkdaşlarım bunları sosyal paylaşım sitesinde nasıl paylaşabiliriz?Mükemmel olmuşlar.

şimdiden sanal aleme düşmüş sevgili arkadaşlar..Aziz Başkan revire kaldırılmazsa iyidir..

Bende güzel bir şekilde servis ettim :) Durumu kısa ve öz anlatmakta.

Muhammet Yaymaz öyle güzel konular açıyor ki kendisine Adalet Bekçisi ünvanının verilmesini talep ediyorum :)

Bunlar sadece geçen yılın bilançosu. Son 10 yıllık süreç incelenirse klubün kapısına kilit vururlar.

masumiyet karinesini hiçe sayan bir konu daha.. cekin su grafikleri gözüm görmesin.. + fb şike yapmamıştır ama 58. maddenin değişmesi lazım Türk futbolunun marka değeri içün bunu da belirtmek isterim

Kimsinde emir veriyorsun sen?

Şike yapmamıştır diyerek, direkt şike yapmıştır diyenlerle aynı durumda değil misin?

Kaldı ki bu adamlar şike yapmıştır. Kesin kanaat bu yönde herkesinde dillendirilmiyor yeterince.

Kimsinde emir veriyorsun sen?

Şike yapmamıştır diyerek, direkt şike yapmıştır diyenlerle aynı durumda değil misin?

Kaldı ki bu adamlar şike yapmıştır. Kesin kanaat bu yönde herkesinde dillendirilmiyor yeterince.

Bu ve benzer arkadaşların şike yapıldığını kabul etmek için tape konuşmalarının aşağıdaki gibi olması bile yeterli olmayacaktır. Çünkü onlar Kemal Sunal'ın filmlerindeki gibi şikenin şike yapan oyuncunun cebinden şike parasının düşmesi ile ortaya çıkacağına inanıyorlar..

Aziz Yıldırım: Alo İbrahim senmisin

İbrahim Akın: Buyur başkanım benim

A.Y:İbo, şike yapasım geldi sende müsaitmisin şike yapalım?

İ.A:Ne yapalım başkanım anlamadım?

A.Y:Şike oğlum şike

İ.A:Başkanım bağır biraz duymuyorum

A.Y:Şike ulan ib.... şike, Şanlıurfa İzmit Kayseri Edirne

İ.A:haaa anladım başkanım ŞİKE, yapalım başkanım,

A.Y:Yarın kulübe gel Taner abinden 300 bin dolar al. Bu paranın şike için alındığına dair imza at.

İ.A:Başkanım ben notersiz iş yapmam

A.Y:Hay ben senin noterini, tamam kadıköy 25. noterinede gideriz.

İ.A:Eyvallah başkanım

A.Y:İbo şike için 300 bin dolar aldığını kimseye söyleme bu işin piyasası yükselmesin

İ.A:Ayıp ettin başkanım ağzımı açmam

Üst Alt