# Martin Jol | Teknik Direktör Adayı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Martin Jol | Teknik Direktör Adayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Martin Jol

Kadromuz bjkden de fenerden de kötü olacak.Bi de ligi bilmeyen adamın adaptasyonu falan derken önümüzdeki sezonu da kaybederiz

evet martin jol haberinin doğru olma ihtimali büyük,özellile tulunun için işinde olduğu düşünülünce doğru gibi geliyor bana,

martin jol ,yanılmıyorsam birde muhterem kardeşi var berabere her gittiği takıma kapağı atarlar , bu adamın transferleri topdan balon cıkar ,geneldede eski göz ağrısı futbolcuları etrafında toparlar, altyapı oyuncularına falan şans vermez , ajaxdan devre arası kovuldu ,ajaxı batırdı yanlış transferlerle bu adam , taktik konusunda hiç elastik değildir,kafasına bir düzen koyar ve onda ısrar eder..

sonuc olarak ,martin jol büyük balondur ama boşdadır ve futbol alimi tulun kendisini muhtemelen hoca olarak getirecekdir ...

evet martin jol haberinin doğru olma ihtimali büyük,özellile tulunun için işinde olduğu düşünülünce doğru gibi geliyor bana,

martin jol ,yanılmıyorsam birde muhterem kardeşi var berabere her gittiği takıma kapağı atarlar , bu adamın transferleri topdan balon cıkar ,geneldede eski göz ağrısı futbolcuları etrafında toparlar, altyapı oyuncularına falan şans vermez , ajaxdan devre arası kovuldu ,ajaxı batırdı yanlış transferlerle bu adam , taktik konusunda hiç elastik değildir,kafasına bir düzen koyar ve onda ısrar eder..

sonuc olarak ,martin jol büyük balondur ama boşdadır ve futbol alimi tulun kendisini muhtemelen hoca olarak getirecekdir ...

Senden bir kez olsun olumlu bir yorum duymadım.Garipsin.

Senden bir kez olsun olumlu bir yorum duymadım.Garipsin.

devekuşu değilim ,hatalı işler doğru demek için..

araştır , oku martin jol kimmiş ondan sonra gel eleştir beni

ohh ne ala ,beyefendi iki kelime döşensin sonrada ben olumsuz oluyorum..

bilgin yoksa fikrin olamaz beyefendi..

önce bilgiyi edin..

devekuşu değilim ,hatalı işler doğru demek için..

araştır , oku martin jol kimmiş ondan sonra gel eleştir beni

ohh ne ala ,beyefendi iki kelime döşensin sonrada ben olumsuz oluyorum..

bilgin yoksa fikrin olamaz beyefendi..

önce bilgiyi edin..

Puhaha.Senden daha bilgili olduğuma emin olabilirsin bu konuda.Bir sürü mesaj bulabilirim her konuda yaptığın olumsuz yorumlarla ilgili.Laf olsun diye yazıyorsun.Dikkat çekmek senin amacın.Başka birşey değil.

Puhaha.Senden daha bilgili olduğuma emin olabilirsin bu konuda.Bir sürü mesaj bulabilirim her konuda yaptığın olumsuz yorumlarla ilgili.Laf olsun diye yazıyorsun.Dikkat çekmek senin amacın.Başka birşey değil.

çelik cocukla muhatap olmaya gerek yok artık,hadi kendi kendine eğlenin artık ,buda son mesajım bu forumda..

Çelik çomak, çelik çocuk oldu:) Hey Allah'ım nasıl bir insan evladıdır bu bir siteye gelip de küçük dağları ben yarattım havası verip tek derdi milleti kendisine küfrettirmek olan...

Yalniz Kagan arkadas kismen dogru söyledi; sacma sapan transferler yaptirdi Ajax'ta, tabiki bütcesi kisitliydi. Birde Ajax vizyonuna ters birisiydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt