Martin Linnes Güvenoyu Yoklaması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Martin Linnes Güvenoyu Yoklaması

Martin LINNES

• Linnes adamdir

Kullanılan: 68 73.1%
  • Linnes adam degildir

Kullanılan: 3 3.2%
  • Emin degilim

Kullanılan: 22 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    93
Tam bir hayal kırıklığı.

Bizim seviyemizde değil, gelmesi için çok iyi çalışması lazım.

İlk 1-2 ay gözlemlenmeli.

Kötü oyuncu değil ancak 10 maç aynı defansla oynamayan, öndeki oyuncunun sürekli değiştiği bir yapıda vasatın altında gözükecektir şüphesiz.

5 maç üst üste forma şansı bulduğu takdirde ligin en iyi sağ beki olduğunu ispatlayacaktır.

3 mac üst üste oynamadiki kendisi hakkinda bir fikir sahibi olalim...ama ben kendisinden cok umutluyum bu sene eger hollandali düzenli forma verirse , sabriyi ve semihi sagbekte izlemek istemiyorum..

Yedek olur ötesi olmaz. Sabri de kalacaksa sağ bek sorunu Eboue'den sonra istikrarlı bir şekilde sürmeye devam edecektir.

Linnes ve carole tam f/p transferidir ve aldıklarına karşılık özellikle carole çok fazla katkı sağlamıştır. Linnes bu sene kampla birlikte çıkış yaparsa fiyatlarına göre çok iyi beklerimiz olur uzun yıllar rahat ederiz . Lakin öncelikli olarak açık kapatacak Dm almamız lazım ki bu adamlarda az hata yapsın.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Defansi gectim tüm takim yalama oldu bu sezon. Kimin kiminle, kimin nerede oynadigi belli degildi.

Oturmus bir takim ile görmek lazim, ayrica Norvec ligi Mart-Kasim arasinda oynaniyor bunu da unutmayalim.

Linnes´i ne Denizli, ne de Riekerink dogru düzgün adapte edemedi. Ama dogru bir transfer oldugunu düsünüyorum. Üst üste oynatilsaydi, bence yerini alirdi orada. Ama bu sartlarda, Sabri ile birlikte kalirsa, sabrinin formayi almasindan endise duyuyorum. Ki bu konuda, gecen dönem, cok farkli bir düsüncem vardi.

Bir yabanci bek alinmasi gerekiyor oraya. Sabri ile sözlesme de uzatilmamasi lazim. Ama zaten olmayacak. Sabri´den almasi lazim o formayi.

Yazık şu adamlara, Carole Linnes bu adamların gelmeden önceki izlenimlerinizde olan heyecanınızı hatırlayın ? Elbet videolar herşey demek değil de, bu kadar da tesadüf olabilir mi ?
Öylesine bir kaosun içerisindeyiz ki sistem mistem düzen hak getire. Yanılıyorsam düzeltin Carole falan çizgiye inip içeri kesen, Linnes adam eksilterek süratlanan adamlar değilmiydi ?
Gelişimi devam eden oyuncuları aldığımız taktirde olacak olan ortada.. Adam Fransa U küsüründe oynuyordu ne hale geldi. Sinan ve bunlara üzülmemek elde değil.

Adam mıdır değil midir bilemem de geçtiğimiz sene oynadığı maçlardaki performansının üstüne çıkması gerektiği kesin.

Tam bir hayal kırıklığı.

Bizim seviyemizde değil, gelmesi için çok iyi çalışması lazım.

İlk 1-2 ay gözlemlenmeli.

Bizim seviyemiz ne sayin Alpay Asma ogrenebilir miyiz.
Adamlar 6 ayda alt yapidan adam cikarip 30 milyon euroya satiyor onlarin seviyede oluyor da bizim seviye ne oluyor acaba.
Sabri denen yamyama agam pasam yapan bir futbol kulubu olursa bizim seviye olmaz tabi.

Oynadigi maclarda ben pek isik goremedim... hızı haric hic bir ozelligi yok... carole oynadiginda bir ozellik gorebildim, bunu linnes'de goremedim... iyi bir takim kurduktan sonra umarim bir sans verirler kendini gostermek icin... ama riekerink sag bekte linnes ve sabri varken semih'i oynatti, yani gelecek sezon gine semih'i sag bekte izlersek sasirmayin...

Linnesi canlı izledim heycan verici bir oyuncu değil carole gibi savunması iyi bir adamda değil eksiği çok fazla yine sabriye kalabiliriz kendini geliştirmezse..

Üst Alt