# Martin Olsson - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Martin Olsson

Cevap: # Martin Olsson

utancindan eugene konusuna girememissin burda bidi bidi yapma bilader :ka19:

Sakin ol sampiyon..

osurmaaaaaak.jpg

Yeri degil..

sert ezdim kabul et kardesim

Git konudaki son mesajima bak diycem, sonra yine laf salatasi. Al ben koyayim madem;

Tabi ki diyecektim, ben bu oyuncuyu sizden 30-40 sefer fazla izledim. Bunu deme hakkina sahibim. Kotu bir oyuncu olsa, hatta mukemmel olmasa tenezzul edip izlemezdim bile. Ama bir macla, hemde ilk kez izlediginiz bir macla oyuncuyu asmanin tanimi ya egodur ya cehalettir.

Dahada uzun bir zaman yazmam buraya. Zaman herseyin ilacidir derler.

Kizdim biraz size ve henuz uzun zaman olmadi Hairy kardesss

Adamın önünde 70 dakika Toivenen oynadı yalnız saçmalıktı taktik açıdan.Vasat bir performans sergiledi ama tek başına çok kaldı o kanatta.

ilk kez degil ikinci kez izledik yine cop

kac kere izlemeliyiz dr mete? 100 tane dnipro maci izlemis olabilirsin ama asil onemli olan bu tur ukrayna amator kume maclari olmayan maclar

Savunmasını begenmedim, kademe, alan kapatma zayıf geldi, top kapması da zayıf, atletik hızlı ama tekniği de aman aman değil.

S.Poulsen ve M.Olsson savunma acısından H.Balta'yı aratabilir, G.Bong ikisinden de iyiydi milli takımda.

Çağlar dısında bir alternatif bulsak bari yerli ama yok Atilla Turan'ın fiziği çok ince, yetersiz geldi bana.

olsson acik ozellikli bek balta gibi stopervari degil. herifler orta sahayi gecse daha iyi gorurdunuz

Savunmasını begenmedim, kademe, alan kapatma zayıf geldi, top kapması da zayıf, atletik hızlı ama tekniği de aman aman değil.

S.Poulsen ve M.Olsson savunma acısından H.Balta'yı aratabilir, G.Bong ikisinden de iyiydi milli takımda.

Çağlar dısında bir alternatif bulsak bari yerli ama yok Atilla Turan'ın fiziği çok ince, yetersiz geldi bana.

Her ikside Anadolu ayarinda geldi. Yani Kayserili Toledo kadar bile degiller. Ama turnuva uzun, izleyecegiz gorecegiz.

Solbek alacaksak macera aramayalim derim. Basalim parasini ve Cissokho, Schmelzer gibi adamlara yonelelim. Lyon 11 milyon fiyat bicti Cissokho'ya. Bunun anlami 8-9'a verirler.

Hucumcu bek istiyosaniz Marcel Shafer var, 15 gol/asistle oynadi gectigimiz sezon. Fiyati 4-5 milyon falan.

Üst Alt