Martin Škrtel Fenerbahçe'de İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Martin Škrtel Fenerbahçe'de İddiası!

premier lig piyasasına baksana tarık çamdal orada oynasa kapıyı 10 milyon eurodan açarlar. çok uçuk rakamlar dönüyor.

Bu 7 milyon sterlini bu yaşta olan adama hiç bir avrupali vermez. Genç olsa anlarim. Zaten diğer isteyende Çinlilermiş. fener birde uefadan tedbirli. Biz avrupa liglerinde gibi bir sürü yayin geliri olan bir lig değiliz. Orada İngilizlerin en sonuncusu bile bizim şampiyon olan takimdan daha fazla para aliyorlar. Onun için verilen ücretleri sallamiyorlar. ayağimizi yorganimiza göre uzatmadiğimiz için bu cezalari yiyoruz.

Skrtel net mükemmel defans duvar gibi adam bizim ihtiyacımız olanı onlar alıyo mehmet topal da kaldı bunlar gol yemez bu sene eğer gelirse kjaer - skrtel

Hep diyorum dünyadaki en güzel meslek spor yazarlığı, kafanda kurgula, akşam yaz, ertesi gün basılsın...Hatta bir kulübün sözcülüğünü yap,biraz omurgasız ol, gazeteden aldığın maaş çerez kalır..

Parasini gectim, cok iyi bir transfer olur eger dogruysa. Yani bizim takimda gormek isterdim acikcasi ama oyle 8-9 milyon euro lara degil tabi.

Üst Alt