Martin Škrtel Pahalı Geldi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Martin Škrtel Pahalı Geldi!

0559541001460990259_filepicker.jpg

Liverpool’dan ayrılmaya hazırlanan 31 yaşındaki stoper, Galatasaray’dan senelik 3.5 milyon Euro talep edine, geri adım atıldı.

Martin Skrtel’da geri adım... Geçtiğimiz hafta boyunca Galatasaray’ın transfer gündemini meşgul eden 31 yaşındaki stoper konusunda olumsuz gelişmeler yaşandı.

Liverpool’da ayrılmaya hazırlanan Slovak savunmacıyla temasa geçen Sarı-Kırmızılılar, 3.5 milyon Euro’luk yıllık ücret talebi nedeniyle geri adım atmak zorunda kaldı.

Skrtel’ın kulübü Liverpool’la da mukavelesi devam ettiğinden, bonservis bedelinde de Cim Bom’u bir hayli zorlayacaktı.

Şimdilik askıya alınan Skrtel’ın, yıllık ücret talebinde indirime gitmesi halinde, Galatasaray’ın yeniden harekete geçebileceği ifade edildi.

Fanatik

Ucuzu marka isimleri alamayiz zaten. Elin Chini arapi ve Amerikalısı tetikte bekliyorlar iyi ücret ile zaten

@Can Uz ne dersin bilmem ama

Chedjou'ya 5M teklif varsa gönderip bedavadan Nkoulou'yu getirsinler.

5 milyonun bir kismiyla da tecrübeli, lider özellikli ve en az 1.85 boyunda olup hava toplarinda etkili birini bulsunlar.

Skrtel'e Ujfalusi tarifesi önersinler, kabul etmiyorsa skrtel olup gidebilir

32 yasina girecek bir adama iyi paralar bunlar.

Club Atletico de Madrid, S.A.D. Profesyonel Futbol Oyuncusu Tomas Ujfalusi ile 2011-2012 futbol sezonundan başlamak üzere 2 futbol sezonu boyunca sözleşme imzalanmış olup Club Atletico de Madrid, S.A.D.'ye bonservis bedeli olarak 2.000.000 Euro ödenecektir. Oyuncunun kendisine ise;

2011-12 sezonu için 2.200.000 Euro Garanti ücreti, 15.000 Euro maç başı ücreti,
2012-13 sezonu için 2.200.000 Euro Garanti ücreti, 15.000 Euro maç başı ücreti,

ödenecektir.

@Can Uz ne dersin bilmem ama

Chedjou'ya 5M teklif varsa gönderip bedavadan Nkoulou'yu getirsinler.

5 milyonun bir kismiyla da tecrübeli, lider özellikli ve en az 1.85 boyunda olup hava toplarinda etkili birini bulsunlar.

Skrtel'e Ujfalusi tarifesi önersinler, kabul etmiyorsa skrtel olup gidebilir

32 yasina girecek bir adama iyi paralar bunlar.

Katılıyorum renktaş güzel olur.

Sonunda az da olsa ortak paydada buluştuğumuzu görmek sevindirici:D

Üst Alt