# Matias Suarez | Page 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Matias Suarez

Cevap: # Matias Suarez

Van Holsbeeck (Anderlecht baskani) : "Galatasaray icin calisan bir menejerden telefon aldigim dogru. Ama Mati'nin fiyatini duyunca telefonu kapatti. Bizim yildiz oyuncumuzu almak isteyen ortaya yuklu miktar para dokmeli"

matias suarez mi beyler agliyorum suan lutfen boyle sakalar yapmayin.

o trtturk deki programda serdar ali celiker mi soyledi? o soylediyse konu kilit lutfen.

Van Holsbeeck (Anderlecht baskani) : "Galatasaray icin calisan bir menejerden telefon aldigim dogru. Ama Mati'nin fiyatini duyunca telefonu kapatti. Bizim yildiz oyuncumuzu almak isteyen ortaya yuklu miktar para dokmeli"

en azından aramışız buda bir gelişme

Şunu söyleyeyim.Matias Suarez gelirse öyle böyle değil yılın transferi olur Avrupa'da çok büyük ses getiririz.Bu adam bambaşka! Malesef geleceğine ihtimal vermiyorum büyük kulüpler peşinde adamın.

srfydn Şeref Aydın

bence trt guvenilir bir kaynak.. ancak yine de bitmis bir sey oldugunu dusunmuyorum :)

yoh canım :D

Ünal Başkannnnnnnnnnnnnnn yap bize bir kıyakkkkkkkkkkkkkk kullan şu Belçika bağlantılarını hallet şu işi hadi be başkan beeee MATİAS SUAREZ... Aldığımızın 2 katına satarız çok net!

Top Bottom