Mbaye Diagne, Bir Arabistan Ekibine Satıldı İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mbaye Diagne, Bir Arabistan Ekibine Satıldı İddiası!

Kışın adam gelsin diye duadaydı miilet şimdi de gitsin diye. Enterasan insanlarız. Burda maçları izleyen çok renktaşımız var, bu adamın kadımpaşada çok gol atarken bile bize uygun olmadığını, hareketsiz olduğunu, oyuna katkısının olmadığını o zamam görmediniz mi yahu
Ben gelmesini pek istemiyordum şahsen ama çoğu renkdaşımız gol sayısından ve pek fazla maçını izlemediğinden dolayı muazzam bir golcü sanıyordu,buda doğal sonuçta gol adedi çok yüksekti.

Araplara rahat kakalayacağımızı söylemiştik 5 ay öncede.Bunlar istatistiğe bakıyor önce oyuncu alırken.15 milyon euro bu kazma için süper para.

Instagram 433 sayfasi 21.1 miljon takipcisi var yilin kadrosu oylamasi yapiyorlar her mevkiye göre , Diagne ye oylarimizi verelim yilin ilk 11e girmesini sagliyalim ki. Iyi fiyata kakaliyabilelim. Yes
14020790c02007155169a9816d3093d8.jpg

Verstuurd vanaf mijn EML-L09 met Tapatalk

Kendisine fazladan bir garezim yoktu ama şampiyonluk kutlamaları ve sonrasındaki olaylardan sonra bu saatten sonra kalsa zarardan başka bir şey getirmezdi. 13'ü-16'yı geçtim, bu aradaki herhangi bir fiyata taraftarın ve Diagne'nin ruh sağlığının selameti açısından bir an önce elden çıkarılmalı.

أنا لم أر أي شيء مثل ذلك من قبل. يمكنه أن يسجل بقدميه وساقيه وركبتيه وصدره ورأسه وحتى قضيبه. موزع كبير للكرة ، يصمد في جسده. هداف ثابت ، وتبقي إيجاد فرص التهديف. لاعب مدمر للغاية في منطقة الجزاء.

Üst Alt