Mbaye Diagne Resmen Club Brugge'e Kiralandı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mbaye Diagne Resmen Club Brugge'e Kiralandı

Schira Diagne Brüggeyle 2,2 milyona anlasti demisti. Yoksa bu adam hem onlardan ve bizdenmi +2 milyon maas alacak? Öyleyse direk arabistana gitseydi paragöz

Onu biliyorum.Su arti eksi olayini etkiliyor mu o belli degil.Herkes farkli bir sey diyor o konuda.

Uefa "3 milyon bonservis geliri yazmissin ama 2 milyon maas oduyorsun." deyip bu 1 milyon demektir derse Luyindama'yi yazdirtmayabilir mi onu soruyorum.

Öyle bir şey yokta maaş sınırı da var deniyordu

Ne kadara kadar izin var o konuda bilgim yok

Onu biliyorum.Su arti eksi olayini etkiliyor mu o belli degil.Herkes farkli bir sey diyor o konuda.

Uefa "3 milyon bonservis geliri yazmissin ama 2 milyon maas oduyorsun." deyip bu 1 milyon demektir derse Luyindama'yi yazdirtmayabilir mi onu soruyorum.

anlaldım ama herhalde bir çıkış yolu var ki bu yolu seçmişler. yoksa beyhude bir çaba olurdu.

ki kağıt üzerinde bakarsak her şey uygun gibi. mesela mitroglou transferindeki bedelin yazılamıyor olması daha kafaya yatan bir durum. sonuçta oyuncunun kontratı bize ait değildi. ama buradaki durum farklı. kitabına uygun, ihlal içeren bir durum yok bana göre.

Hayır, kitabına uydurmuşuz mevzuyu.

Fener de zamanında Kjaer'i 12'ye satıp, maaşının bir bölümünü ödedi.

Maaş bütçesi artıyor tek sıkıntı o, gelirlerin yüzde 60'ını geçmediği sürece problem yok.

Sanmam ama Belçika'da iş yapacağı düşüncesindeyim, 13 Brugge için çerez parası.

Rekor transferleri 8 milyon. Wanyama icin bile 13 milyon ödemeyi istemiyorlarmis. Bence o opsiyonu anca Diagnenin izniyle daha pahaliya araplara satmak icin cekerler.

"Wanyama had been linked with a £13m transfer to Club Brugge but sources have suggested the deal is unlikely to go through."

Kötü yav sözleşme almazlar bunu 1 milyon için 1 yıl yaslanacak gerçi gitsin de nasıl giderse gitsin ama gitmemiş işte.

FFP nin ilgilendiği gider gelir kalemleri belirli diye biliyorum ben UEFA böyle bir şey diyememeli maddeleri açık kaldıki bu işleri yürütenlerde biliyordur zaten.

Üst Alt