Mbaye Diagne Satıldı İddiası! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Diagne Al Nassr iddiası nedense bana mantıksız geliyor.Adamların forveti Abderazak Hamdallah 32 maçta 46 gol 10 asist yaptı.İstatistikleri aşağı bırakıcam.Ve bu adamla dün veya önceki gün sözleşme yenileyip maaşını 5 milyon euro yaptılar(eski maaşı 3 milyon euro).2. forvetleri Ahmed musa hepimizin tanıdığı.Neden yedek forvet için Diagneye 14 milyon euro versinler ?

performans: Abderazak Hamdallah - Tüm performans bilgileri

Diagne Al Nassr iddiası nedense bana mantıksız geliyor.Adamların forveti Abderazak Hamdallah 32 maçta 46 gol 10 asist yaptı.İstatistikleri aşağı bırakıcam.Ve bu adamla dün veya önceki gün sözleşme yenileyip maaşını 5 milyon euro yaptılar(eski maaşı 3 milyon euro).2. forvetleri Ahmed musa hepimizin tanıdığı.Neden yedek forvet için Diagneye 14 milyon euro versinler ?

performans: Abderazak Hamdallah - Tüm performans bilgileri
Ahmed Musa'yı göndermek istiyorlar diye biliyorum ben

Evet göndermek için uğraşıyorlar ama alıcısı çok yok ve bence bizim transferin olması için onların Ahmed Musa'yı bir yere göndermesi gerekiyor bu da bizim için gelecek oyuncu sürecini uzatıyor
Arabistan'da oynayan topcuya kolay kolay kimse para vermez bence. Afrika kupasinda da lesh gibiydi. Bedava türk takimlarina kiralasinlar Kayseri falan belki parlatmayi basarirlar.

Ben artik diagnenin satilacagina zerre ihtimal vermiyorum.

Emre mor gelirse gelir.

6 no da donk oynar !! Veya beles bir 6 no alinir ki m.topal denen kabiliyetsiz kazma olmasindan korkuyorum. Bizde oynarken herkes begeniyordu daha o zamanlar bizim kapalida "kazma bu, tek tarafli oyuncu, satalim gitsin " diyordum millet bana laf atiyordu.

Yunus satilir. Ozorn kiraya verilir, ahmet calik kalir bir alt yapidan stoper konur. Donk da arada stoper yedekler gerekirse.

Cok net, Fatih Hocam bosuna elestirmedi, bizim yönetim oyuncu satamiyor, satamıyor arkadaş ! Anca biri fernando da oldugu gibi zorla isteyecek o zaman satabiliyoruz sadece. Organizasyon, menajer iliskileri vs sıfır bizim yonetimde !!

Üst Alt