GSC Scout - # Mbaye Diagne - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Albayrak'a dünyadan 3 oyuncu say desen sayamaz ve elinden gelse bütün oyuncuları iyi kötü demeden ligden alır buna katılıyorum da bence bu ligden gelen adamların tamamına da kötü bakmamak lazım. Nasıl ki oyuncunun yerlisi yabancısu olmaz iyisi kötüsü olur aynı şekilde de o ligi bu ligi olmaz iyisi kötüsü veya ihtiyaca göre doğrusu yanlışı olur. Mesela Ndiaye, mesela Bakambu gibi. Ben 1. Santraforun hareketli olması durumunda ikinci ve farklı tarz santrafor olarak Diagne'ye hayır demem Eren de giderse.
Ben de devre arası Eren gidip yerine 2. forvet olarak Diagne gelecek asıl forvetimiz gerçekten Galatasaray seviyesinde birisi olacak deseler dünden razıyım ama çok hayalcilik olur be reis bu dediğimiz

Bizim yönetim 3 kulvarda sezona başlarken takımın as forvetini satıp yerine kimseyi almadı tutup bu adamlardan 2. forvet olarak Diagne 'yi beklemek hayal gibi geliyor

Ama dediğine katılıyorum reis Diagne tam böyle maçın 60. dakikasında oyuna girip rakip defansı karıştıracak bir anda gol pozisyonuna girecek bir adam ...

Eyyam gibi olacakta bu yönetim gidip daha yeni konusunu hortlattığım Pato gibi transfer yapamaz maalesef imkan vermiyorum keşke yanılsam.
Bu arkadaş ne kadar az gol atarsa o kadar iyi çünkü büyük ihtimal yeni forvetimiz olur bari çok para vermeyelim , transfer zorluğu açısından bir üst seviye Modeste olur bu yönetimde rekor seviyeyi ise olursa Okazaki ile yaşarız dahasını istiyorum-hayal ediyorum ama aklım götürmüyor.

Yok yani sıcakkanlılık-huzur-takım içi kenetlenme vs ne var ne yoksa olumlu olumsuz bi kenara koyduğumuzda bu şekilde sağlam bir transfer yapılma ihtimali yok. Yıllık 10 ver gerekirse diye talimat versen yine bitiremez sanmıyorum acilen transfer için biri gelmeli kulubumuze çünkü hoca Abdürrahim Albayrakla mutlu giden olmasın tamam ama biri gelsin Haldun Üstünel mi olur artık bilemiyorum.

Soru işareti ama her türlü Eren’den iyidir.

Ancak arenadaki Maçta çok ağır ve yetersiz göründü.

Ozan çok rahatlıkla tuttu kendisini ki daha 18 yaşında

Nagatomo hava topu göstermedi ki herif 193 .

Yaşı oldukça iyi , bir ndiaye performansı görür müyüz bilemiyorum

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Soru işareti ama her türlü Eren’den iyidir.

Ancak arenadaki Maçta çok ağır ve yetersiz göründü.

Ozan çok rahatlıkla tuttu kendisini ki daha 18 yaşında

Nagatomo hava topu göstermedi ki herif 193 .

Yaşı oldukça iyi , bir ndiaye performansı görür müyüz bilemiyorum

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Abi iyidi yav skora rağmen

Penaltı olmasa da Linnes'e attığı bacak arası ve içeri dribblingi

Ofsayt olan gol

Ceza sahasında topu tutup asist yapması vs

1.93 boy o fizikteki adama göre iyi işler. Ceza sahasında da 10dan fazla buluştu topla

Mbaye Diagne: "Kariyerimi daha iyi noktaya taşımak adına kulübüm de anlaşırsa üç büyüklere transfer olmayı elbette isterim"

Benim için kaliteli futbolcu olması kadar karakter de önemli. Visca gibi bunun da karakteri beş para etmez o yüzden ikisi de kulüpten içeri girmemelidir.

Ben bıktım artık yerel ligde biraz parlayan adamı büyüklere kaktırmaya çalışanlardan. Trezeguet için de aynısını düşünüyorum. Evet ligin ortalamasının üzerinde, kaliteli adamlar. Ama bizim daha hesaplı, hatta mümkünse daha kaliteli adamlar bulabiliyor olmamız lazım.

Çöp olduğunu düşünüyorum. Umarım Ersin şen trollü 2 yıl sonra mesajımı uplamaz lol

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt