Medya Bilgilendirme: Akreditasyon Sınırlaması - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Medya Bilgilendirme: Akreditasyon Sınırlaması

Turgar Demir kargasina bak...

turgaydemirr
Sezgin kız babası ve 30 yıldır tanırım asla art niyeti yok, soru da hakaret yok övgü var.

Alayi Galatasray dusmani bunlarin

ahahahahahahaha Riekerink ozur dilesine geldi olay. Lan bu salaklara baglanmayacaksiniz bile. Bir tane haber alamasinlar delirsinler.

Hrr hafta aynı saçma sapan sorular. Yakında basın açıklaması için adam kalmayacak. Kalmasında.bu serefsizler bitmediği surece bize rahat yok.
Bide meseleyi bağladığı nokta tam komedi.
Sorsan basın özgürlüğü yeaa derler.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hrr hafta aynı saçma sapan sorular. Yakında basın açıklaması için adam kalmayacak. Kalmasında.bu serefsizler bitmediği surece bize rahat yok.
Bide meseleyi bağladığı nokta tam komedi.
Sorsan basın özgürlüğü yeaa derler.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kalsa ne kalmasa ne medya son yıllarda spor magazin dizi aklına ne gelirse saçmalamanın dibine vurdu.Herkes ayılıp bayılıp artık tv bile izlemiyor.Kendimden örnek vereyim hafta sonu maçtan maça tv başına geçersem geçiyorum.Onun dışında evde tv olmas umrumda değil.

vay be
Cv-C50dXEAAkdZp.jpg

Cv-C6KjWEAQo4b5.jpg

Cv-C6f4XYAAcDhz.jpg

Türkiye farklı dünya gerçekten. Bir maçdan sonra sorulan bu soru ne kadar tuhaf geliyorsa , verilen tepkiyi de anlam veremiyorum açıkçası.

bu gazeteci!!! arkadaşlara aynı soruları adanalı kabadayıya da sormalarını öneriyorum.madem gazeteciyiz soru sormak hakkımız diyorsanız sormalısınız.

Üst Alt