Medya Neden Selçuk'un Ağır Sözleşmesini Konuşmuyor? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Medya Neden Selçuk'un Ağır Sözleşmesini Konuşmuyor?

Aga aynı mantıkla o zaman kimse de Sneijderin parasına laf etmeyecek. Kontratı 3,2 den yenilerken zaten oyuncumuz olan adama tekrardan imza parası veren Dursun sonuçta.

Böyle şey var mı yav.

sent via GSC

Benim Sneijder'in parasına laf ettiğimi gördün mü Can? Hayır. O yüzden futbolcudan çok ona bu parayı veren hatalıdır.

Sneijder'in gitmesini istememin en büyük nedeni yavşak menajeri Albers. Bak yine açıklamalar yapmış. Sneijder de menajeriyle birlikte tam bir tüccarlık yapıyorlar. Bu tarz olaylar oyuncuyu da antipatik yapıyor. Aynı şey Sinan'ın menajeri için de geçerli.

Benim Sneijder'in parasına laf ettiğimi gördün mü Can? Hayır. O yüzden futbolcudan çok ona bu parayı veren hatalıdır.

Sneijder'in gitmesini istememin en büyük nedeni yavşak menajeri Albers. Bak yine açıklamalar yapmış. Sneijder de menajeriyle birlikte tam bir tüccarlık yapıyorlar. Bu tarz olaylar oyuncuyu da antipatik yapıyor. Aynı şey Sinan'ın menajeri için de geçerli.

Ben sana özel degil genele ithafen yazdim onu zaten.

Üst Alt