Megastar Tarkan'ın "10" İsimli Yeni Albüm Çalışması - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Megastar Tarkan'ın "10" İsimli Yeni Albüm Çalışması

Yolla şarkısı oldukça başarılı diğerlerini dinlemedim.

Tarkan uyanık adam piyasa varoş sonradan zengin yandaşları eğlendirmeye döndü ve şarkılar da bu kalitesizliğe doğru gidiyor, cevapsız çınlama ve gece gölgenin rahatına bak denen iki tane uyuşturucu şarkıları tüm varoş gece kulüpleri ve türbanlı nargilelerde gümbür gümbür çalıyor mesela.

Para kazanacaksan sende suyun aktığı yere akmak zorunda kalıyorsun.

Kapitalizm böyle bir şey.

Komünizm kötü kapitalizm harika ehehe

La gidin adam gibi bi ses sisteminde dinleyin Yolla 10 numara bir hit olmuş. Çok ağladım da Tarkan'ın unutulmazları arasına girer. Albümün geri kalanı beklentilerimi karşılamadı.

La gidin adam gibi bi ses sisteminde dinleyin Yolla 10 numara bir hit olmuş. Çok ağladım da Tarkan'ın unutulmazları arasına girer. Albümün geri kalanı beklentilerimi karşılamadı.
Niye bu kadar zahmete girelim iyi parça dinletmez mi kendini zaten Tarkan hep çıtayı yuksek tutmuştu bu albümde gözle görülür düşüş var kimsenin diline pelesenk plan bir eser yok.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başımıza ne geldiyse eskiye hasretten geldi.

Tarkan bir popçu. Eleştirileri okudukça bu gerçeğin görmezden gelindiğini görüyorum. Yolla 2017 yılında yapılmış en iyi pop şarkıdır. Sözler akılda kalıcı, ritmik, tekrarlar yerinde. Müzik de standartların bayağı üzerinde. Daha ne bekliyorsunuz. Aradığınız deneysellik çok ağladım, sevdam Tek nefes, affedin bizi çocuklar, her şey fani şarkılarında mevcut.

Albümün en skandal, en gereksiz, en yok artık denilen şarkısı beni çok sev. İşte o şarkıya bir türlü akıl sır erdiremiyorum. Bu şarkı nedeniyle Tarkan'ı istediğiniz gibi gömebiliriz. Bu kadar berbatını kimse yapamazdı. Herhalde en kötüsünü bile ben yaparım demek istedi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kır zincirlerini gibi bir başyapıttan sonra zaten ne yapsa beğenilmez.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

En son Dududa kalmışım.Yolla şarkısı güzel olmuş ama şarkılarının o eski karizması yok.Wesley Sneijder gibi arkasında ismi yazmasa sıradan bir topçu :asd22:

Üst Alt