# Mehmet Aurelio - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mehmet Aurelio

Cevap: Aurelio, Galatasaray'ı istiyor

Bıkmadılar Aurelio'yu G.Saray'a yazmaktan,ne işi var bu saatten sonra o adamın G.Saray'da!

Cevap: Aurelio, Galatasaray'ı istiyor

Yalan haberin daniskasi birde Betis sehrinde mutlu degilmis.Orada mutlu olmamasi icin once Ispanyada Betis diye bir sehrin bulunamsi lazim.Haberi yapan arkadaslar sirf yazmak icin yaziyorlar.

Aurelio Cim-bom’da ön protokol bile imzalandı

1966111337.jpg

Galatasaray, Betis’te oynayan Fener’in eski starı için protokol imzaladı

Sarı-kırmızılı yönetici Haldun Üstünel’in, Sevilla’da masaya oturduğu İspanyol yöneticiler ile anlaşmaya vardığı belirtildi... Cim-Bom, Real Betis’e bonservis için 3 milyon euro, Aurelio’ya da senelik 2.5 milyon euro ödeyecek

Kamuoyundan gizlendi

ASLAN’DAN Aurelio bombası... Galatasaray, saman altından su yürüterek, Real Betis’te forma giyen milli futbolcumuz Mehmet Aurelio’nun işini bitirdi... Sarı-kırmızılı yöneticiler, Fenerbahçe’nin eski futbolcusu için ezeli rakiplerinden gelecek tepkileri ve engelleme girişimlerini de dikkate alarak, transfer görüşmelerini gizli yürütüp, hedefe ulaştılar.

Aslan’ın ‘yemi’ Sanctis

GALATASARAY, bu transferi sonuçlandırmak amacıyla İspanya’ya giden Haldun Üstünel’in takımdaki kiralık kaleci De Sanctis için görüşmeler yapacağı haberini basına sızdırdı. Ancak Üstünel, İspanya’da Aurelio için Real Betis’li yöneticiler ve menajer Bayram Tutumlu ile bir araya geldi. Yapılan görüşmeler olumlu sonuçlanırken, ön protokol bile imzalandı.

‘Özel madde’ işletildi

AURELİO’NUN Betis ile yaptığı sözleşmede, ‘Türkiye dışından bir takıma transferde bonservis bedelini kulüp belirler, Türkiye’ye transferde ise rakam 3 milyon euro’ maddesi bulunduğu için, Cim-Bom bu rakama işi bitirdi. Aurelio’ya da yıllık 2.5 milyon euro verileceği belirtildi. Bu transfer sezon sonu resmiyet kazanacak. Harun MUSLU

Cevap: Aurelio Cim-bom’da ön protokol bile imzalandı

Eğer gerçekten doğruysa,Fener'e müthiş çalım bize de yapılabilecek en iyi transfer olur.

ya son milli maçta çok agır gördüm hiç begenmedim, bitek ben mi böyle düşünüyorum?

Alınırsa çok güzel olur. Aurellio gibi bir ön libero üstelik türk statüsünde falan çok iyi olur gercekten. Mehmet topal Aurellio süper ikili olurlar.

Fotograf bişeylerin habercisi sankim emre arda kaptan araya almış mehmet i :)

3 Milyon Euro olsa Fenerbahçe hiç durmaz alırdı geriye çoktan... ;)

Kim bilir dogrudur, STAR aslinda okadar yalan haber vermez ama..bakalim.

Üst Alt