Mehmet Baransu: “O ses kaydı yayınlanırsa…” - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Baransu: “O ses kaydı yayınlanırsa…”

Cevap: Mehmet Baransu: “O ses kaydı yayınlanırsa…”

Yanliz burdaki tehlike, bu kaset bu adamin elinde degil, olsa sizdirirdi. Ama elinde degil, eline gecmeden yok ederler, sonra Zengin Simarik Koc ve YD yok böyle birsey diye aciklama yaparlar.

Sanırım rotahaberdi bahsi geçen site. Twitter'dan baskı uygulanabilir.

Baransu sözüsünün erıyse kasedı ortaya cıkarır...şayet bunu yaparsa baya bır sevap kazanır ve bu dunyada kötülerın her zaman kazanamıyacagını bazıları anlar!!

Talip Doğan Karlıbel'e ben de inanmam ama Baransu dinledim diyorsa %100 doğrudur. Medyada en güvendiğim isimdir kendisi.

Arkadaşlar Mehmet Baransu gibi biri bu ses kaydını dinledim ve doğru diyorsa , kesinlikle öyle bir ses kaydı vardır %100

Baransu'nun bu açıklamasından sonra böyle bir kaydın olduğuna dair bende ikna oldum ama kapitalist zihniyet o kasedi yedirmez kimseye.

Baransu'nun eli kolu uzun, madem boyle bir kayit var cikarsin ortaya yahu. Zor degil ya =)

kendi salakliklari neden duyurursunki ?

koymak istedigin an koy gitsin simdik yemez tabi bütün medya ve yorumcular ahlaksizlik diyor...

ama konusulan konu ahlaksiz degil sanki..

benim güzel ülkem :D

Binlerce tapenin değer görmedigi olayda bu ses kaydı mı iş yapacak bırakın allah aşkına

Binlerce tapenin değer görmedigi olayda bu ses kaydı mı iş yapacak bırakın allah aşkına

öyle deme bire bir yazilanlar duyuluyor ise bu kaydi alir uefaya gönderirsin ve Galatasaray Men yeme gibi bi olasiligi kalmaz..

(bi sekilde Galatasarayida karistirin.. tammam onu hallederiz dedigini duydugun an is biter zaten)

Ses kaydı olsa bile dinler, şaşırır, hayata kaldığımız yerden devam ederiz.

Şike soruşturmasında da şaşırdık ve hayata kaldığımız yerden devam ettik. Şu an değişen ne var?

2 temmuz ve 3 temmuz arasındaki fark ne? Bazılarının ne derece şerefsiz olduğumu? Bunu örneklemeye gerek yok, zaten biliyorduk.

Yalan haber.Varsa yayınlarsın laga luga yapmadan.

Üst Alt