Mehmet Demirkol: "Bu Denayer aşkı nedir anlayamadım" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Demirkol: "Bu Denayer aşkı nedir anlayamadım"

Siyaset olsa konu haklısın da,futbolda kimse kimseye kolay kolay tazminat davası açmaz.Açılırsa herkese açılması lazım,herkes sövüyor hakaret ediyor çünkü.Hakareti geç,Galatasaray'a alenen Fetöcü yani terör örgütünü destekliyor diyorlar Fbjkliler hani hangisine bir şey oldu,kulüp hangisine dava açtı?

Dava konusunda haklısın dikkat etmek istediğim konu hakaret küfür sinkaflı kelimelerdi bu durum toplumumuzun kültür seviyesinin aynası gibidir.

1-2 defa denk gelip seyretmiştim orda. Benim gördüğüm kadarıyla geriye gömülen takımda orta sahaya rakibin ataklarını bozsun diye yerleştirilmiş, oraya buraya koşan bi top kapıcı/rakip rahatsız ediciden fazlası değildi. Fernando'nun rolünde oynaması imkansız bence. Anca 2 defansif orta sahalı dizilişte iş yapar.

Ama dediğim gibi 1-2 maçta denk gelip seyrettim. Sen orada oynadığı oyun hakkında daha farklı şeyler düşünüyorsan okumak isterim.

Ben de fazla takip etmedim, ama takip ettigim maçlarda dedigin gibi ataklari durdurmaya çalisiyordu

Fernando kadar oynayamaz ama orta sahada deneyebiliriz bence, Linnesle beraber teknigi fena degil

Bu sene Maicon ve Serdar her maci oynayamayacagina gore Denayer gayet gerekli bir adamdir

Oynayinca kalitesini gosterecektir

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

En son Avrupa Şampiyonasında izledim, stoper olarak çok eksiği vardı. Özellikle pozisyon alma ve adam markajı kötüydü turnuvada. Ondan sonra bunları geliştirdi mi görmek lazım.

Acikcasi katiliyorum bu yoruma... Denayer illah olmasi sart dedigim bir oyuncu degil ama su anki vasat nesil Turk oyunculardan daha degerli...

Yok arkadas, ilk onbirde stopper oyniyabilecek Turk oyuncu saysan saysan 3-4 oyuncu anca cikiyor. bu 3-4 oyuncu arasinda hepsi tartisilir.... Serdar Aziz bile su ana kadar oynadigi futbolun en iyi sezon baslangicini yaptiysa bile tartisilir ve acaba sakatlanirmi endisesi yasatiyor.....

Denayer iyi adam önceki geldiğinde de beğeniyordum. Serdar şimdiye kadar fena değil ama top bizdeyken etliye sütlüye karışmıyor tüm yük Maicon'a biniyor. Ayrıca Serdar her an sakatlanabilir Denayer'in kadroda bulunması iyidir.

7 maçta sadece 35 dk yani maç başı 5 dk süre alan 1 oyuncunun neyini abartıyoruz , yada neye göre kötü diyoruz ve neyin aşkıymış abartıyormuşuz sanki her maç kötü oynuyo ona rağmen 11 de gelmiş laf yapıyor , demirkolun söylemlerini yine bir nebze anlıyorum ama forumda haklı , katılıyorum diyenleri görünce gerçekten çok şaşırıyorum.

Denayer kötü stoper değil hatta yedekten girip defansın her yerinde oynayabilecek hareketli bir oyuncunun takımda bulunması iyidir. Ama bu tarz defans oyuncularının uzun yıllar performans göstermesi zor örnek Martin Caceres.

Üst Alt