Mehmet Demirkol: İnsanda Biraz Utanma Olur - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Demirkol: İnsanda Biraz Utanma Olur

Cevap: Mehmet Demirkol: İnsanda Biraz Utanma Olur

Ne hallere geldik 3 sene içerisinde.

Bizimkilermi çokmu profesyonel davraniyor? Oyuncular uyarilsin fln.

Hıncal'ı arada dinleyin, o kadar laf söylüyoruz da kimsenin söyleyemediğini söylüyor adam. Hıncal'ı dinlemek iyidir. Rijkaard'ı konuşmayacaksın ama Hıncal'la.:D

Arada bir iyi oluyor ama adama ne zaman iyi dersek o zaman tepemize biniyor. Gerçi Hıncal diğerleri gibi karaktersiz değil; Fatih Terim zamanında söylediklerini yememek için UEFA'yı alana kadar Terim hakkında demediğini bırakmamıştı. :)

O seyleri yapmak icin Hincal'i oraya cagirmazlar ki. :) Ayrica Hincal da su anki programindaki gibi "Hincal abi, Hincal abi" deyecek birinin oldugu programa katilmak ister.

Bende biliyorum bunu da işte benim ki sadece temenni...

Bu kadro daha çok teknik direktör harcar. Takımın kaptanı ben Avrupa'da oynamak istiyorum, Liverpool, Liverpool diyor, demesinde sorun yok ama sürekli diyordu bir ara, Servet, Ertuğrul Hoca beni isterse kıramam diyor, Ayhan dışarda seyirci var mı diyor, Arda bazı maçlarda eli belinde geziyor, takım gol yemiş, tek alkışlayan haydi haydi tarzı bir şeyler diyen Loric Cana oluyor. Avrupa maçında da gene yabancılardı takımı ateşlemeye çalışan. Hakan Şükür'ün Florya'da ne var ne yok haberi var, Rıdvan'ın bile var nerdeyse. Skibbe ile beraber başlayan ilginç birşey var bizim kadroda. En iyisi de çoğu futbolcu ile yolları ayırmak. Rijkaard gider, başka birisi gelir, fakat bu döngü kırılmazsa başarı hayal gibi..

Servet'i Arda'yla birlikte gönderirsek sorunlar çözülür agalar. Bu kelleler gidince onların destekçileri de uslanır. Koşarlar falan...

Yine Arda'ya sallamaya baladilar diyeceksiniz ama yazayim. Ilk once Arda'nin cok yetekli oldugunu duunuyorum. Bence Real Madrid'de falan rahat oynar. Ama, adam ne yaptigini bilmiyor. Takimi olumsuz etkiledigi o kadar belli ki. Bence sezon sonu satalim Arda'yi. Hem takim para kazansin. Kazansin ki, onun yerine 2-3 tane Turk oyuncu alabilelim. Hem de Avrupada disiplin neymis gorsun. Ayni sekilde Servet, Mustafa, Baris, falan filan neredeyse yuzde 80 Turk oyuncularimizi atalim. Ve yerlerine daha yetenekli ve karakterlilerini alalim. Bunu yaparsak devrim olur. Yabanci transferi ile olacak is degil bu. Zaten aldigimiz cogu yabancimiz da yeterli tenege sahip bir kaci haric.

Adnan Polat`in ciddi ciddi futbolu bilmedigini düsünüyorum. Herseye yukardan bakiyor hic bir inceleme yok.

Benim futbolcularim Milli takim futbolculari, okadar! Diyip geciyor.

Düşünmeye gerek yok zaten kendisi defalarca söyledi ben futboldan anlamam işi profesyonlerlerine bırakır karışmam.Gitti Adnan Sezgini sportif direktör yaptı tamda profesyoneliya(!).

Bunlarıda keyf olsun diye yapmıyor,başkan çok uyanık.Bu söylemleriyle kendisini asla hedef konumuna sokturmuyor.Tüm yanlış işlerin sorumlusu ya Adnan Sezgindir yada Rıjkaard dır.Ne oldu Adnan Sezgin istifa diye inledi stad neden Polat değil?

Şimdi herkes Rıjkaard istifa diyor yarın öbürgün dahada büyüyecek bu stadda protesto olacak Rıjkaarda göreceksiniz.Böylece Adnan efendi yine kenarı kesecek,kimse hedef vuracak kellesini.

Boşunamı zannediyorsunuz.Kankası Aziz'e de yıllardır böyle yapıyor.Hep zırvalılarla uyuttu fb lieri.10 yıldır kan kustu adamlar.İki facia yaşattı ki burdan göründüğü kadar kolay değil altından kalkması zor işler.Ne oldu peki?Aziz'e halen başkan.

Kimse kusura bakmasın herkes hakettiği gibi yönetilir.

Benim kafama en çok takılan Rijkaard bir maçtan sonra hangi maç olduğunu hatırlamıyorum, kimseyi kadrodan kesecek lüksüm yok dedi. Bunu hangi anlamda dedi daha anlamadım :) Bir de Rıdvan bir ara ağzından kaçırmış Arda ve Sabri ile telefonda görüştüğünü, birileri söylemişti, geçen yıl olmuş herhalde. Komplo teorisi ortaya atmak istemiyorum fakat bizim futbolcular hiç olgun gibi davranmıyorlar. Servet'in, hatta Arda'nın açıklamarında hiç olgunca bir davranış yok.. Çok fazla detay veriyorlar. Bilmiyorum belki de paralarını alamıyorlar, ancak kesinlike var bir sorun ve bu sorun tamamen td kaynaklı da değil..

Uzaktan bakıldığında kaptanlık çoğu nokta da simgesel de olsa, takımın simgesi bir şekilde. Ben ruh falan çok umursamıyorum da en azından orda futbolcuları ateşleyecek kaptan olmalı, fakat kaptan çoğu maçta bunu yapmıyor, Arda mutsuz, en iyisi onun için kesinlikle Avrupa'ya gitmek. Bu şekilde bir kaç maç kazandırsa bile artık Arda'nın sürekli bir form tutturması zor gibi. Bir de taraftarla bir şekilde zıtlaştı, bunu tekrardan onarmak gerçekten güç..

Geçen sezon sonunda bu futbolcular tribünler tarafından mücadele etmediği için ıslıklanmışlardır. (Bazı futbolcular hariç) Ama işi garip tarafı bizim kadromuzda bulunan oyuncuların özellikle Türk oyuncuların çoğu kalitesiz. Yani ne kadar çok mücadele ederlerse etsinler "Bu kadar abi".

Benim kafama en çok takılan Rijkaard bir maçtan sonra hangi maç olduğunu hatırlamıyorum, kimseyi kadrodan kesecek lüksüm yok dedi. Bunu hangi anlamda dedi daha anlamadım :) Bir de Rıdvan bir ara ağzından kaçırmış Arda ve Sabri ile telefonda görüştüğünü, birileri söylemişti, geçen yıl olmuş herhalde. Komplo teorisi ortaya atmak istemiyorum fakat bizim futbolcular hiç olgun gibi davranmıyorlar. Servet'in, hatta Arda'nın açıklamarında hiç olgunca bir davranış yok.. Çok fazla detay veriyorlar. Bilmiyorum belki de paralarını alamıyorlar, ancak kesinlike var bir sorun ve bu sorun tamamen td kaynaklı da değil..

Uzaktan bakıldığında kaptanlık çoğu nokta da simgesel de olsa, takımın simgesi bir şekilde. Ben ruh falan çok umursamıyorum da en azından orda futbolcuları ateşleyecek kaptan olmalı, fakat kaptan çoğu maçta bunu yapmıyor, Arda mutsuz, en iyisi onun için kesinlikle Avrupa'ya gitmek. Bu şekilde bir kaç maç kazandırsa bile artık Arda'nın sürekli bir form tutturması zor gibi. Bir de taraftarla bir şekilde zıtlaştı, bunu tekrardan onarmak gerçekten güç..

Mecbur, bir umutla sezon sonunu bekleyecegiz iste. Ondan sonra "Tranfer nobeti". Buyuk ihtimal yine ayni eyler olacak.

Harika konuşmuş. :005:

Ayrıca Bkz:"eğer anlayacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim, siz ondan da anlamazsınız..."

Biz yillardir söylüyoruz, tepki gösteriyoruz ama öyle yapinca da suclu konumuna düsüyoruz. Bir beste yapildi duruma isyan etmek icin, taraftar nankör oldu. Adnan Polat gecen sezonun son maci sonrasinda, formanin hakkini vermeyen oyuncular gidecek demisti. Demek ki o da farkinda bazi seylerin. Gel gör ki ayni oyuncular, ayni futbol, ayni ruhsuzluk, ayni vurdumduymazlik, ayni utanmazlik. UEFA'da bir köy takimina elenip geliyorlar, disarida seyirci var mi soruyolar. 3-4 oyuncuya ayri tutuyorum, kalaninin hic birini sevmiyorum, cok aci ama kendi takimimim oyuncularini gercekten sevmiyorum. Umarim en azindan bu sene sonu Adnan Polat, gecen sene dedigini yapar ve bu formanin hakkini vermeyenleri, vermek istemeyenleri yollar.

Geçen sezon sonunda bu futbolcular tribünler tarafından mücadele etmediği için ıslıklanmışlardır. (Bazı futbolcular hariç) Ama işi garip tarafı bizim kadromuzda bulunan oyuncuların özellikle Türk oyuncuların çoğu kalitesiz. Yani ne kadar çok mücadele ederlerse etsinler "Bu kadar abi".

Kalitesiz değilde yetersiz diyelim. Eskiden "mücadelemle bu açığı kapattım" sözü vardı şimdi bu sözü hiçbiri diyemiyor. Çünkü mücadele özellikleri bile körelmeye başladı. Hani kötümser biri olsam bunu kasten yapıyorlar derim, o derecede yetersizler.

Kalitesiz değilde yetersiz diyelim. Eskiden "mücadelemle bu açığı kapattım" sözü vardı şimdi bu sözü hiçbiri diyemiyor. Çünkü mücadele özellikleri bile körelmeye başladı. Hani kötümser biri olsam bunu kasten yapıyorlar derim, o derecede yetersizler.

Aynen kalitesiz ve yetersiz diyecektim. Bizim ortsahamız şuan şampiyonluk mücadelesi veren ekiplerden çok daha yetersiz ve alternatifsiz.

Utanılacak birşey yok bence. Benim babam da çok başarılı bir adamdı. İngilizceyi de düzgün konuşamazdı, ben ya da ablam daha iyiydik ama işleri hep o hallederdi. Gider turistle muhabbet ederdi falan.

Özgüven göstergesidir bunlar.

Diyor ki;

"Siz gülün, umurumda değil..."

Bu liderlerin kullandığı bir taktiktir. Karşısındakileri küçük görmek. Siyasi liderleri iyi izleyin. İyi bir stratejidir.

ohaaaa ahmet yaptigin en sacma yorum ilan ediyorum bunu

guven gostergesiymis

kafasi basan adam yaninda ingilizce bilen adam getirir basin toplantisina, guldurme beni

ingilzce bilmemek degil olay, bilmese ben konusmicam dese daha zekice olur

birak bu isleri, o kadar komik oldugunu nesiller boyu unutulmayacagini bile bilmiyor

imparator ya:)

biraz alcak gonullu olsa simdi el ustunde tutulurdu ama o kadar antipatikki tarihimizin en buyuk basarisini getirdigi halde sevilmiyor.

hic te taraftarda aramayin bunun sebebini

adam antipatik sevilmeyen bir insan

once bunu kabul edelimki oda kendini duzeltsin, duzeltmiyorsa da boyle sevilmeyen fakat basarili olmus bir adam olarak kalir

sulalece sapina kadar GS liyiz, bir tane seven adam yok terimi:) buda bizim sucumuz dimi

forumun yuzde 80 i sevmiyor bu adami, bu da bizim sucumuz dimi:)

Galatasaraylı adam gibi bir yorumcumuz yok bizi savunan adam Demirkol.Fenerli adam ama bazen doğru konuşuyor.Utansın bizim yorumcularımız.

guven gostergesiymis

kafasi basan adam yaninda ingilizce bilen adam getirir basin toplantisina, guldurme beni

birak bu isleri, o kadar komik oldugunu nesiller boyu unutulmayacagini bile bilmiyor

biraz alcak gonullu olsa simdi el ustunde tutulurdu ama o kadar antipatikki tarihimizin en buyuk basarisini getirdigi halde sevilmiyor.

once bunu kabul edelimki oda kendini duzeltsin, duzeltmiyorsa da boyle sevilmeyen fakat basarili olmus bir adam olarak kalir

sulalece sapina kadar GS liyiz, bir tane seven adam yok terimi:) buda bizim sucumuz dimi

Yok bence medya çok etkili oldu bu Fatih Terim olayında sizin bir suçunuz yok.

Neyse yahu sevmeyin nefret edin ben, hiç ırgalamaz, yaptıklarına laf ettirmem(Aynen Rijkaard'ınkilere ettirmediğim gibi) olay bundan ibaret.

O zaman Maradona'yı kimse sevmezdi.

bireysel yetenek saygi duyulmasini zorunlu kilar

bu durumla alakasi yok olayin

bende nadaldan nefret ederim mesela

ama saygi duyarim cunku adam inanilmaz

ve basari tamamen kendine ait sayilir

ama daha basari teriminmi, elindeki iyi oyuncularinmi diye bilmezken kalkip agzini yuzunu oynatip triplere girip milleti kucuk goruyorsa iste boyle kendi taraftari bile dislar.

herkes kendi yoluna, ikinci sansini da kullanamadi

bence mukemmel bir milli takim kadrosuna 2 paralik top oynatamadi, bizdeki ikinci sezonu zaten komedi

baska zaman futbolcudan bahsederken, ama niye yahu sanki bedavaya mi oynadi demeyi biliyoruz

sanki terim bedavayami TD luk yapti demek neden zor?

guven gostergesiymis

Kibir konusunda kimse Mourinho'nun eline su dokemez .Bu tur insanlarda ister istemez olur.%80 sevmiyor demissin terim gelsin stad yikiliyormu yikilmiyormu imparator diye goruruz.

Üst Alt