mehmet demirkol - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bunu da bulundugu platformu da izleyen/okuyan maldir

Sırf Demirkol malıyla aynı kanaldalar diye Emre Özcan , İnan Özdemir , Kaan Kural , Erman Yaşar gibi kalite adamları izleyenlere mal diyen bir mallar malı kadar mal değildir, eminim.

2 kurusluk adamlari savunmak icin kicini yirtiyorsun onlar da demirkola yediriyor paralari

Uza

Yedirsinler yahu banane , bana giren çıkan yok. Hobisi Nevzat Dindar izlemek olan birinin Socrates gibi gurme bir oluşuma kafasının basmaması normal. Demirkol hıyarının programlarına bir kere dahi bakmadım da zaten kendisinin ne mal olduğunu bildiğimden.
@Demir Sever

1608819447157.png

Yedirsinler yahu banane , bana giren çıkan yok. Hobisi Nevzat Dindar izlemek olan birinin Socrates gibi gurme bir oluşuma kafasının basmaması normal. Demirkol hıyarının programlarına bir kere dahi bakmadım da zaten kendisinin ne mal olduğunu bildiğimden.
Socrates sonradan gurme falandir yaw ne gurmesi 1 videosunu bile bitiremedim nevzat dindarin kicini yalasinlar sirayla

Boyle ise yaramazlari partlatip sadece "ben socrates okuyorum abi ya gercek yorumcukluk bu abi ya" triplerine girilebilmesi icin bir ortam olusturmuslar toptan anlamayanlar da fanboylugunu yapiyor iste. Yassi yumusakcalarin isleri bunlar, sagilmaya devam edin.

Adam akilli konusmayi bile bilmiyor cogu.

Socrates sonradan gurme falandir yaw ne gurmesi 1 videosunu bile bitiremedim nevzat dindarin kicini yalasinlar sirayla

Boyle ise yaramazlari partlatip sadece "ben socrates okuyorum abi ya gercek yorumcukluk bu abi ya" triplerine girilebilmesi icin bir ortam olusturmuslar toptan anlamayanlar da fanboylugunu yapiyor iste. Yassi yumusakcalarin isleri bunlar, sagilmaya devam edin.

Adam akilli konusmayi bile bilmiyor cogu.
Senin bir videosunu dahi bitirememiş olman Socrates'in gurme bir oluşum olduğunun şüphesiz ki kanıtıdır. Sen ki Obi Mikel'in Chelsea'de değil de West Ham'da oynadığına tarafımdan inandırılmış bir zatsın , Emre Özcan transition gegenpress vs bahsediyorken muhtemelen çamaşır makinesi izleyen çocuklar gibi bakıyordun videoya , anlamaman normal. Hedef kitleleri zten sen ve sen gibiler değil Samir.

Üst Alt