Mehmet Demirkol'dan Ryan Donk Transferinde 180 Derece Dönüş! (Video) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Demirkol'dan Ryan Donk Transferinde 180 Derece Dönüş! (Video)

tüm transfer sezonu meloyu kuş medyası yerden yere vürudu paragöz yaptılar karakterine laf söylediler ve bizim taraftarın da gıkı çıkmayınca donku itelediler bize seneyede izleriz biz donku para yok !!

bu adam bunu hep yapıyor ya yabancı sınırı kalkmadan önce çıktı "y.sınırı kalksın yerliler inanılmaz ucuzlıyacak piyasa normalde dönecek vs" dedi.
neyse sınır kalktı trnasfer dönemi geldi çıktı ağzını bukerek
"yha yıllardır basımızın etini yediler neymiş y.sınırı kalkınca piyasa düzelecek,yerliler ucuzlıyacak hayatımda duydğum en manasız sey"
herkes yolunu bulmuş işte

Son düzenleme:
Futboldan anlar mı bilmem ama, Demirkol, futbolcudan anlamayan bir adam. Pandev geldiğinde de methiyeler düzüyordu. Tamam Pandev geçmişi iyi bir oyuncu ama geldiği zaman şahsen ben hiçbir katkı beklemedim kendisinden.

iş bilmeyen yönetim olursa medyadan etkilenir pilavcısı bile tvde donku övüyor bilmem nerenin yazarıymış hikayeden işler. dursuna yönetimden biri şunu demesi lazım fener medyası birisini övüyorsa transfer felan yapmayın yada gönderin övmüyorsa kesinlikle trasfer edin yada sözleşme imzalayın geçmişe bkarsanız
melo donku 10la çarpar muslera kötü oynadı snerjder kesin gitmesi lazım sabri ile sözleşme imzalayın umut bulut çok koşuyor pres yapıyor vs vs bunlar çakal olmuş

Ben de Donk'un bizde basarili olacagini ve kendisinin iyi futbolcu oldugunu düsünüyordum.Haksiz ciktim maalesef. Ne yani ben de mi serefsizim simdi ? Bir sey yazinca 2 kez düsün öyle yaz !!!

Üst Alt