Mehmet Ekici Kadro Dışı Bırakıldı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Ekici Kadro Dışı Bırakıldı!

fft226_mf7203634.Jpeg

Trabzonspor’un orta saha oyuncusu Mehmet Ekici, kulüpten izinsiz açıklamalarda bulunduğu gerekçesiyle kadro dışı bırakıldı.

Bordo mavili yönetime takımdan ayrılmak istediğini bildiren ve transferde adı Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe kulüpleriyle anılan Mehmet Ekici, Bursaspor maçı öncesi, ‘Fenerbahçe’ye gitmek istiyorum’ şeklinde basında çıkan açıklamaları nedeniyle kadro dışı bırakıldı. Başkan Muharrem Usta’nın yönetim kurulu ile bir toplantı yaptığı ve kulüpten habersiz yapılan açıklamalar nedeniyle kadro dışı kararı alındığı belirtildi.

Maçın ardından 26 yaşındaki oyuncunun Trabzonspor kafilesinden ayrıldığı ve İstanbul’a giderek burada başkan Muharrem Usta ile görüşeceği öğrenildi. Yapılacak bu görüşmenin ardından ise Ekici’nin durumu netlik kazanacak.

DHA

Son düzenleme:
Attığı frikikler olmasa bu kadar konuşulmazdı bu adam.. bazılar selçuğun yerine diyor ama ekiciden Ne 8 nede 10 numara olur tolgay vs daha iyi oyuncu bana göre umarım ihale bize kalmaz..

Lazlar Beşiktaş'a satmak istiyor, Ekici Fenerbahçe'ye gitmek istiyor. Yok yani kaliteli bir isim olsa neyse diyeceğim. Selçuk'u bedelsiz aldığımızda halinin 10 da biri kadar oynayamayacak adam için niye bu kadar uğraşıyorlar anlamıyorum.

bu adamın fbli olduğu çok belliydi. en son fb maçı dahil her fbmaçında satış yaptı. adamın kariyerindeki en iyi maçlar hep bize karşıydı

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt