# Mehmet Ekici - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mehmet Ekici

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Mehmet Ekici

Muhtemelen olmayacak Ekici transferi. Yönetim değişiyor. Umarım eski yönetim beni yanıltır da katar bu oyuncuyu kadromuza.

Şu Mehmet Ekiciyi izleyip iyi olduğunu gören var mı yoksa herkes kulaktan dolma bilgilerle mi yorum yapıyor? Benim izlediğim maçlarda vasat bir futbolcuydu.

ben bundesliga i takip ediyorum hemide her hafta her maci diyebiliriz ... ekici´nin stilini pirlo ya cok benzetiyorum,tabiki pirlo kadar usta degil ama onu anlatmaya calisirsak en basit örnek pirlo gibi oyun stili var demek.paslari iyi duran toplari da gayet iyi yani xavi gibi pirlo gibi cm ! ama gine tekrarliyorum xavi ile pirlo nun tirnagi olamaz tek stil olarak diyorum...birsey daha demek istiyorum bayern onu ila geri istemiyor oraya gitsede pek yada hic oynamaz ! hata nürnberg onu 1sene daha kiralamak istiyor

ukarakullukcu Ugur Karakullukcu

İlkay, Nuri derken Mehmet Ekici de transfer olmuş. Bremen, Bayern'e Mehmet Ekici'ye 5 milyon avro ödeyecek. (via @FatihDemireli)

biz daha bilmem kaç mayısın sonraki haftasını bekleyelim..

umarım yalan haberdir bunlar,teker teker kaçırıyoruz yerlileri yoksa..

ben Ekici nin bize geleceğini zannetmiyorum.

İlk Mesut sonra İlkay daha sonra Nuri den sonra bize gelceğini zannetmiyorum.Avrupada kalıp orda futbol hayatını sürdürür.30+ olunca gelir Türkiye ye.

ben Ekici nin bize geleceğini zannetmiyorum.

İlk Mesut sonra İlkay daha sonra Nuri den sonra bize gelceğini zannetmiyorum.Avrupada kalıp orda futbol hayatını sürdürür.30+ olunca gelir Türkiye ye.

İstekli olduktan sonra,oyuncuyla bire bir görüşme yapıp hedeflwerini anlatırsın ve pasarsın parayı alırsın..

Gökhan İnler,Hamit ve Mehmet ekici vardı yerli olrak birde Selçuk inan..Anlaşılan bunlardan hiç birisini alamayacağız.....Ardada kesin gidecek..peki biz neyi bekliyoruz...yahu seçilecek başkan belli..kimse yok belli olmaz falan demesin..yüzde yüz Aysal başkan olacak..Bunu kendileride biliyordur..

Apaçık eksiklerimiz belliyken,ciddi bir yerli oyuncu sıkıntımız varken neden bu rahatlık..Yokmu şu camiada bunları gören futbol aklı olan bir adam..yahu hiç telkinde bulunan falan olmuormu,inanılır gibi değil yahu..

Bülent tulunun ne kadar futbol bilgisi varda ona danışıyoruz,ondan faydalanıyoruz..

Orta sahada yiğit incedemirleri falan mı izleyeceğiz..yater yahu..

Mesela defansa Serdar taşcıyı alamazmıyız..Git bas parayı al yahu..Bülent tulun ve tayfası Avrupada oyuncu tarıyorlarmış..taramaya falanda gerek yok..sen ilk önce yerli transferlerini hallet yabancı oyuncularıda taramana gerek yok üst düzey liglerdeki kaliteli oyunculardan bas parayı al..

Yanliz bizim Milli takimda gercekten kaliteli gencler var. Bir kac seneye kadar kadro oturdummu güzel bir futbol izleyebiliriz. Yalniz defansta sorun olur biraz.

Ekici,Nuri,Selcuk Inan,Arda,Cenk Tosun.Gökhan Gönül bunlarin hepsi kaliteli gencler. Insallah parlak bir milli takim gelecegi bekler bizi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt