Mehmet Helvacı, Basın Tribünü'ne konuk oldu | TRT 3 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı, Basın Tribünü'ne konuk oldu | TRT 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mehmet Helvacı şuanda Basın Tribünü'nde | TRT 3 Canlı

GÜZEL bir yere değinmesi çok hoşuma gitti.. Adnan polat idari açıdan başarısız bir yönetim değildi ama sportif açıdan başarısızdı.. eğer sportif açıdan başarısız sanız taraftar yaptıklarınızla ilgilenmez.. taraftar bunu önemsemez adnan polat bunun bilincinde olmadı.. benim ilk önceliğim sportif başarıdır gibi kelimeler etmesi.. artı puan kazandırdı kanımca...

GÜZEL bir yere değinmesi çok hoşuma gitti.. Adnan polat idari açıdan başarısız bir yönetim değildi ama sportif açıdan başarısızdı.. eğer sportif açıdan başarısız sanız taraftar yaptıklarınızla ilgilenmez.. taraftar bunu önemsemez adnan polat bunun bilincinde olmadı.. benim ilk önceliğim sportif başarıdır gibi kelimeler etmesi.. artı puan kazandırdı kanımca...

Ulan Pheliz adam sabahtan beri Polat'a geçirdi onu görmüyon yine, bir tek Polat'ı öven bişey dedi alıp yapıştırmışsın buraya.

Helvacı:GS bir spor klübüdür amatör branşlarıda vardır

Konuk: O zaman soruyorum Ülker le anlaşma bitiyor hazırlığınız varmı yeni sponsor arayışınız varmı hemen bulabilecekmisiniz?

Helvacı:Sadece basketbol branşımız yok

yuh sana Helvacı bu nasıl cevap.

Her mac hocaya ne taktik uygulayacagını soracagım diyor :asd:

Ne yani 2 mac hocanın taktik anlayısını begenmesen ve takım o iki macı kaybetse getirdigin hocayı hemen sepetliyecekmisin? O zaman hic hoca arama, direk kendin yönet takımı. Van Gaal diyen birinin bu lafları sarfetmesi ciddi celiskili.

Ne yani 2 mac hocanın taktik anlayısını begenmesen ve takım o iki macı kaybetse getirdigin hocayı hemen sepetliyecekmisin? O zaman hic hoca arama, direk kendin yönet takımı.

Avukat Serdar Burak bu konuya aciklik getirsin.

Yeni nesil saftirik Galatasaraylılara iyi oynuyor ama. Takdir etmek gerekir.

Ne yani 2 mac hocanın taktik anlayısını begenmesen ve takım o iki macı kaybetse getirdigin hocayı hemen sepetliyecekmisin? O zaman hic hoca arama, direk kendin yönet takımı. Van Gaal diyen birinin bu lafları sarfetmesi ciddi celiskili.

sirf laf atmak icin carpitma

erkeksen bul orada ne dedigini koy buraya

herkes dinlesin bakalim kim ne anlayacak soylediginden

ben aciklamayayim sana

ben aciklarsam sinirlenir ceza falan alirsin gene

hadi adam gibi tam soyledigini koy buraya helvacinin

Yeni nesil saftirik Galatasaraylılara iyi oynuyor ama. Takdir etmek gerekir.

adam tam bir politikacı ağzı çok iyi laf yapıyor .

herkes konuşur bu adam ünal aysal kadar oturaklımı birde bu adamı destekliyenler var çok komik onlara müstahak takımın bu hali

Helvacı kameraları görünce kendinden geçiyor. Masalları anlattikca anlatıyor. Ben real-barca başlayana kadar dayanabildim. Be adam sen hem Canaydın hemde Polat yonetimindedegilmiydin? O zaman neredeydin? Taraftarda enayi tabi bu masallara inanacak. Sen git kumda oyna.

Avukat Serdar Burak bu konuya aciklik getirsin.

Bak teorin tuttu :hoho:

sirf laf atmak icin carpitma

erkeksen bul orada ne dedigini koy buraya

herkes dinlesin bakalim kim ne anlayacak soylediginden

ben aciklamayayim sana

ben aciklarsam sinirlenir ceza falan alirsin gene

hadi adam gibi tam soyledigini koy buraya helvacinin

Laf atmadım ki ben. Direk olarak helva kutusundan cıkan (veya sayın Mehmet Helvacının dedigi) bir sözü buraya yazdım. Digerlerinide sen yaz cok istiyorsan. Banane Allahın helvacısından.

Helvacı kameraları görünce kendinden geçiyor. Masalları anlattikca anlatıyor. Ben real-barca başlayana kadar dayanabildim. Be adam sen hem Canaydın hemde Polat yonetimindedegilmiydin? O zaman neredeydin? Taraftarda enayi tabi bu masallara inanacak. Sen git kumda oyna.

inananlar var dostum :)

Ciddi ciddi Mehmet Helvacının secilecegine kendini kaptıranlar var. Aysalın kulüp icindeki konumu nedir bilmiyorum ama Ali Dürüst bu secime ceketini soksa acık ara ezerek baskan secilir veya bu sayede sectiricek.

Bak teorin tuttu :hoho:

Laf atmadım ki ben. Direk olarak helva kutusundan cıkan (veya sayın Mehmet Helvacının dedigi) bir sözü buraya yazdım. Digerlerinide sen yaz cok istiyorsan. Banane Allahın helvacısından.

senin icin hayat hagiden ibaretti simdi ali durustu ekledin:)

kusura bakma takintimiz yok

ikiside iyi baskan olur bunu anlamaniz uzun surer belki yediremezsiniz kendinize ama gercek bu:)

Galatasaraya iyi hizmet edecegine inandıgım her sahısa takıntım olması gayet normal (taa ki Galatasaraya zarar verene kadar). Ali Dürüst ve Hagi bunu gecmiste basardı, bu bana yeterli.

Birde diyecek lafınız olmadıgında sürekli Hagiyi öne sürmeniz gercekten komik ama baymaya basladı. Bunlar cok klişe laflar, daha yaratıcı seylerle gelin.

Ciddi ciddi Mehmet Helvacının secilecegine kendini kaptıranlar var. Aysalın kulüp icindeki konumu nedir bilmiyorum ama Ali Dürüst bu secime ceketini soksa acık ara ezerek baskan secilir veya bu sayede sectiricek.

zeki olup adamlarin soylediklerine ve projelerine bakmayi dusundunmu?

cok gaz bir arkadassin gercekten

emre okan olma modunda ilerliyorsun

Galatasaraya iyi hizmet edecegine inandıgım her sahısa takıntım olur. Ali Dürüst ve Hagi bunu gecmiste basardı, bu bana yeterli.

Birde diyecek lafınız olmadıgında sürekli Hagiyi öne sürmeniz gercekten komik ama baymaya basladı. Bunlar cok klişe laflar, daha yaratıcı seylerle gelin.

adnan polatda gecmiste iyiydi

simdi soylediklerine ve yaptiklarina bakmayi ogrenmeniz lazim

soylediklerini yapmazlarsa sallarsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt