Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak toplantı yapacağız" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak toplantı yapacağız"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak yarın toplantı yapacağız"

Hikmet Karaman tam bir facia olur Fatih Terim en uygunudur Şu rijkaardı bir an önce sepetlemeleri lazım

1-Rijkard Pazartesi kovulur

2-Tugay geçici olarak takımın başınagetirilir (fener maçına kadar)

3-Hakanbalta-servet-msarp uyarılır veya para cezası verilir.

3-Fener maçında sonra fatih terim takımın%70 başına geçer yada Ersun yanal%30, Hikmetkaraman %0

4- devre arası serdarkan-pino-msarp-Elano, sezon sonu Ayhan-Balta-G.zan-Aydın-Insua gönderilir.

3-Fener maçında sonra fatih terim takımın%70 başına geçer yada Ersun yanal%30, Hikmetkaraman %0

4- devre arası serdarkan-pino-msarp-Elano, sezon sonu Ayhan-Balta-G.zan-Aydın-Insua gönderilir.

+1905

Al işte sorun bu..Ben oyuncular ruhsuz diye birşey demedim..İşte yazmak için yazıyorsun..Burada illa birini savunacaksınız...Yani yönetim haksızsa Rijkart haklı,Rijkart süçluysa oyuncularda sorun yok gibi...Ama genel olarak hepsinde ciddi sorunlar olduğunu göremiyorsunuz...

Rjkaard kovulmaz.

Servet ve yandaşları kadrodışı bırakılır.

Fatih Terim denen ırkçı insanı nasıl yakıştırıyorsunuz Galatasaray'a! yazıklar olsun! Tugay gelecekse tamam bende razıyım. Başkası kurtarmaz zaten. Başarısız olacaksak Tugay ile olalım.[/QUOTE

Futbolcu olarak senelerce galatasarayda kaptanlık yapmış teknik direktör olarak uefa kupasını kazandırmış galatasaray ismini tarihe kazımış bir isim Türk milliyetçisi diye ırkçı oluyor ve takımın başına bu yüzden geçmemesi gerekiyor öylemi bu tamamen saçmalık o zaman takıma alınacak futbolcularıda inceleyelim hangisi sağcı hangisi solcu diye

Sen gerçekleri gör bence. Hem diyorsun ruhsuz işe yaramayan futbolcular gönderilecek birde onları savunuyorsun ilginç.

Al işte sorun bu..Ben oyuncular ruhsuz diye birşey demedim..İşte yazmak için yazıyorsun..Burada illa birini savunacaksınız...Yani yönetim haksızsa Rijkart haklı,Rijkart süçluysa oyuncularda sorun yok gibi...Ama genel olarak hepsinde ciddi sorunlar olduğunu göremiyorsunuz...

Biraz gururları varsa seçime giderler.. Gitmezlerse şayet işte o zaman bu işte bir iş var demektir.. Görün bakın. Biz bugünlerin geleceğini çoook önceden söylemiştik.

Bunların gerçekleşme ihtimali yok.

Adnan Polat koltuğu kurtarmak istiyorsa yapacağı tek hamle Fatih Terim'dir bence,doğru mudur yanlış mıdır bilmem,ne olacaksa yarın hayırlısı olsun bizim adımıza

Bu takımı kalitesiz yerli oyuncular ile dolduran ( son sene yabancılarda dahil ) Adnan Sezgin'i

Takımda artık kimsenin üzerinde saygısı kalmayan Rijkaard ve ekibini

Sahada ruh gibi dolaşan,Galatasaray formasının hakkını vermeyen başta Hakan Balta,Mustafa Sarp gibi futbolcu müsfettelerini

Takıma hiç bir katkısı bulunmayıp tonla para kazanan başta Elano olmak üzere yabancı oyuncuları

Yollayın....

Yerlerine ...

Galatasaray kulübünü yönetecek ve bir o kadar da futboldan iyi anlayabilecek bir üst yöneticiyi

Taktik,teknikten daha çok Kalli gibi disiplini iyi olan fizik gücü olarak takımı her zaman iyi hazırlayan tipte bir hocayı

Galatasaray formasının hakkını verecek ve sahada sonuna kadar savaşacak yerli oyuncuları

Galatasaray formasının önemini bilen ve her zaman kalitesinin en iyisini sahaya koyma arzusunda olan Baros tipinde yabancı futbolcuları

Bu takıma kazandırın ...

Bunları yaptıktan sonra da futbolla ilgili hiç bir karar almayın ... Bu işten iyi anlayan ve gerekirse başkandan daha çok söz sahibi olan birine bırakın ...

Yönetim İstifa! Biraz onurunuz varsa çekip gidin artık.

Fatih Terim denen ırkçı insanı nasıl yakıştırıyorsunuz Galatasaray'a! yazıklar olsun! Tugay gelecekse tamam bende razıyım. Başkası kurtarmaz zaten. Başarısız olacaksak Tugay ile olalım.[/QUOTE

Futbolcu olarak senelerce galatasarayda kaptanlık yapmış teknik direktör olarak uefa kupasını kazandırmış galatasaray ismini tarihe kazımış bir isim Türk milliyetçisi diye ırkçı oluyor ve takımın başına bu yüzden geçmemesi gerekiyor öylemi bu tamamen saçmalık o zaman takıma alınacak futbolcularıda inceleyelim hangisi sağcı hangisi solcu diye

Kimse Fatih Terim kadar olamaz ve belli edemez.. Gitsin İtalyada ingilizce konuşsun o herif! Galatasaray'dan uzak dursun!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt